Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Bilety lotnicze do Macedonii już od 157zł! (Urlop od 406zł!)

Bilety lotnicze do Macedonii już od 157zł! (Urlop od 406zł!)

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło ci się lecieć samolotem kilkanaście godzin bez przerwy, zapewne wiesz, jakim męczącym i niekomfortowym doświadczeniem może być taka podróż. Nie jesteś w stanie usnąć, nudzisz się, niekiedy irytujesz. Znasz to? Nie martw się, jest na to sposób! Zastosuj sześć prostych i efektywnych etapów pakowania, które sprawią, że po wylądowaniu będziesz w pełni wypoczęty.

Bagaze na lotnisku

1. Zapisz trzy swoje ulubione rozrywki i pamiętaj o nich podczas pakowania. Jeśli najbardziej lubisz czytać, spakuj książkę. Zaraz po czytaniu najprzyjemniej spędzasz czas, oglądając filmy? Weź przenośny odtwarzacz lub upewnij się, że linia, którą będziesz lecieć, posiada taki odtwarzacz wbudowany w samolocie. Kochasz gry? Spakuj również konsolę. Chodzi o to, aby zabrać ze sobą kilka (więcej niż jedną) rzeczy, które zazwyczaj uprzyjemniają ci czas. Różnorodność ma związek z przyzwyczajeniami naszego umysłu, niezbyt dobrze znoszącego monotonię. Dodatkowo, jeśli czas spędzony w samolocie będzie odwzorowaniem tego, co robisz na co dzień, to wszelkie niedogodności związane z lotem będą mniej uciążliwe.

2. Zabierz ze sobą kawałek domu, by móc zasnąć... jak dziecko. Jeśli nie możesz spakować swojego misia do spania (zapewne takiego nie posiadasz), zabranie małej poduszki, niewielkiego koca czy też kapci może być strzałem w dziesiątkę! Znajomy zapach czy uczucie pozwolą ci się zrelaksować. Cokolwiek, co w domu wzbudza w tobie senność, zrobi to samo w samolocie.

3. Spakuj małe przekąski. Często czas podawania posiłków w samolocie (w przypadku rejsowych linii lotniczych) może nie odzwierciedlać twoich codziennych nawyków. Dlatego też, jak już poczujesz pierwszy głód, warto złapać coś odżywczego, aby oszczędzić sobie dyskomfortu.

4. Weź podstawowe środki higieny. W pewnym momencie możesz zacząć czuć się nieco nieświeżo. Użycie dezodorantu (oczywiście w kulce), umycie zębów czy skorzystanie z nawilżonych chusteczek higienicznych sprawią, że poczujesz się bardziej komfortowo.

5. Pamiętaj o lekach. Jeśli zdarzy się, że rozboli cię głowa, brzuch lub dopadnie cię niestrawność, zapewne szybciej sobie poradzisz z tymi dolegliwościami, mając przy sobie sprawdzone lekarstwa, niż próbując pokonać dyskomfort pozytywnymi myślami albo wodą mineralną. Sam fakt, że masz takie medykamenty ze sobą, zapewni ci większą pewność siebie.

6. Spakuj przynajmniej jeden zestaw ubrań zamiennych. Taki komplet pozwoli ci nie tylko uniknąć potencjalnej traumy, gdy twój bagaż zostanie zgubiony, ale także będziesz mógł się przebrać w trakcie lotu, kiedy tylko zaczniesz odczuwać dyskomfort.

Nawigacja dodatkowa