Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Nowy patron Społeczności Tanie-loty.pl - Planet Surf Camps

Nowy patron Społeczności Tanie-loty.pl - Planet Surf Camps

Planet Surf Camps dołączył do ekskluzywnego grona Patronów naszej Społeczności Podróżników. Dzieki niemu już wkrótce ktoś z Was będzie mógł cieszyć się z tygodniowego kursu surfingu na Fuerteventurze.

Planet Surf Camps to europejska szkoła surfingu. Jej bazy ulokowane są we Francji, Hiszpanii i na Wyspach Kanaryjskich. Najnowsza baza firmy znajduje się na wyspie Fuertaventura w mieście Corralejo - mecce lokalnego surfingu i piaszczystych plaż. 

planet surf camp1

 

Może zabrzmi to banalnie, ale od zawsze wiedzieliśmy,  że jedyne co nas interesuje, to życie z naszej największej pasji jaką jest  surfing. Nie jesteśmy przypadkowymi osobami, które zdecydowały sie na otworzenie kolejnej bazy. Zarówno właściciele szkoły, jak i jej manager to rodowici mieszkańcy wysp kanaryjskich urodzeni nad oceanem i z nim współżyjący. Surfing od zawsze był, jest i będzie najważniejszy w naszym zyciu.

To, czym chcielibyśmy różnić się od pozostałych  szkół to profesjonalizm i postawienie na praktyke przed teorią. Udzielając lekcji naszym kursantom zawsze stawiamy na naturalność tego sportu i indywidualne wyczucie. Mottem naszej szkoły  jest "learning by doing" Nie oznacza to jednak, że nasi kursanci nie zostaną wyszkoleni teoretycznie. Wręcz przeciwnie, wszystko w odpowiednim czasie. Naszym głównym celem, jest nauczenie ,jak radzić sobie nawet w trudnych warunkach, ale zawsze z zachowaniem niezbędnego bezpieczeństwa.

 

Wszyscy instruktorzy, to wykwalifikowani lokalni surferzy, dla których wyspa nie pozostawia już żadnych tajemnic. 

Kursy w Planet Surf Camps odbywają się na 3 poziomach zaawansowania. Do dyspozycji kursantów jest najnowszy sprzęt - deski i pianki dostępne we wszystkich rozmiarach tak, aby każdy uczestnik zajęc czuł sie komfortowo. Szkolenia odbywają sie w grupach maksimum 8 osobowych

planet surf camp3

To, co nas wyrożnia, to indywidualne podejscie do każdego przyszłego surfera. Prowadzimy szkolenia w jezyku: angielskim, hiszpańskim, niemieckim i włoskim.

Jeżeli coś się dzieje, to zaczyna sie w Surf Housie. To stąd codziennie wyruszamy na zajecia. To tu organizujemy wieczorne oglądanie najnowszych produkcji surfingowych w naszym chilloutroomie. Do dyspozycji gości naszego campu, są równiez: stoły do bilarda, tenisa stołowego, rowery i deski surfskate. Każdy z 4-6 os pokoi ma oddzielna łazienkę. Dom jest wyposażony w dwie kuchnie i stanowisko do przyrządzania barbecue. Także można popisywać się swoimi kulinarnymi możliwościami do woli. Jeżeli jednak nie macie w planach gotowania Corralejo ma w swojej ofercie mnóstwo różnorodnych barów i restauracji.

planet surf camp2

Miejscowość Corralejo, to nie tylko piękne plaże i idealne fale, ale również huczne nocne życie. W ciągu dnia jeżeli chcecie dać odpocząć przeciążonym mięśniom, możecie wybrać się na wycieczkę promem na pobliskie wyspy Lobos, lub Lanzarote. Najłatwiej na Fuertaventure dotrzeć tanimi liniami lotniczymi, bądź lotami charterowymi jednego z operatorów. Stąd z lotniska, to już tyko 40 min jazdy, żeby  być u nas na campie i  rozpocząć swoją surf przygodę. Sprawdźcie tanie loty na Fuerteventurę

 

Pakiet Konkursowy, do wygrania w naszym konkursie Aktywni lecą za darmo zawiera:

 • 7 dniowy pobyt w naszym Surfhousie w pokojach 4 i 6 os. 
  Budynek jest nowy. Dla naszych gości do dyspozycji jest: basen, 2 chillout roomy z WIFI. Zewnętrzny ze stołem do bilarda, tenisa stołowego I miejscem do grillowania. W drugim chillout roomie znajduje ekran na którym wyświetlamy najnowsze produkcje surfingowe i wygodne kanapy na których można się zrelaksować. Dom wyposażony jest w 2 kuchnie i osobne łazienki dla każdego pokoju.W wolnych chwilach nasi goście mogą korzystać z rowerów i desek surfskate.
 • 20 godzinny kurs surfingu  (odbywający się od poniedziałku do piątku 1 lekcja to 45 minut na wodzie) 
  Wszyscy nasi instruktorzy, to lokalni surferzy którzy z pasja oddają się swojej pracy. Po zajęciach w chillout roomie omawiamy postępy w nauce.
 • sprzęt surfingowy do dyspozycji podczas całego pobytu 
  Ponieważ zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w pozostałe dni można na własna rękę doskonalić umiejętności.
 • transporty na spoty surfingowe
 • ubezpieczenie w czasie trwania kursu
 • pakiet ważny 1 rok

Wartośc takiego pakietu to 249 euro.

fuerta

 

 

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!