przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

17 tygodni szalonego wzrostu Wizz Air – można wygrać vouchery na 1000 euro!

wizz_0084-1

Wizz Air rozpoczyna dzisiaj największy w historii linii wzrost operacyjny swojej siatki połączeń. W ciągu kolejnych 17 tygodni, w sumie 21 samolotów zostanie umieszczonych w europejskich bazach obsługując 700 dodatkowych wylotów tygodniowo i 70 nowych tras. Cztery nowe kierunki (Ateny, Talin, Charków, Wiedeń) zostaną uruchomione do połowy lipca wraz z otwarciem nowej bazy w Wiedniu.

Umieszczeniem nowego, jedenastego samolotu typu Airbus A320 w bazie w stolicy Węgier oraz uruchomieniem połączenia ze Stavanger w Norwegii, Wizz Air rozpoczyna w tym tygodniu ekspansję 2018 w Budapeszcie.

Z tej okazji uruchomiona została specjalna promocja (o której mogłeś przeczytać tutaj). Dodatkowo pasażerowie pierwszych lotów 21 nowych samolotów dodanych do floty, będą mieć szansę wygrania voucherów o wartości 1000 euro.
Wizz Air odnotowuje największy wzrost operacyjny - fot. Shutterstock

Owain Jones, Dyrektor Korporacyjny w Wizz Air powiedział:

Dziś rozpoczynamy największą fazę ekspansji w historii Wizz Air. Linia Wizz Air pozostaje wierna swojej misji polegającej na tym, aby podróże lotnicze miały możliwie najniższe ceny dostępne dla większej liczby osób niż kiedykolwiek wcześniej, co umożliwia model biznesowy ULCC. Każdego roku coraz więcej klientów wybiera loty z Wizz Air korzystając z rozbudowanej siatki połączeń liczącej obecnie ponad 600 tras do 145 miejsc w 44 krajach. 70 nowych tras, które zostaną uruchomione w ciągu najbliższych 17 tygodni rozszerzy wybór możliwości podróży, co z kolei korzystnie wpłynie na rozwój relacji biznesowych i gospodarczych pomiędzy miastami, do których latamy. Nasza fantastyczna załoga serdecznie zaprasza na pokład samolotów Wizz Air, należących do jednej z najmłodszych flot w Europie.

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Johannesburga do Kapsztadu, z Wrocławia do Bejrutu oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Splitu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dubaju, Okazje na loty ze Szczecina, Okazje na loty na Sri Lankę, Okazje na loty na weekend z Katowic, Okazje na loty z Polski na południe, bilety lotnicze Marsylia, bilety lotnicze Londyn Gatwick, bilety lotnicze, tanie loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Plecaki i torby foto, Pokrowce na walizki, Torby podręczne i Walizki kabinowe.