Wizz Air najlepszym niskokosztowym przewoźnikiem roku?

Wizz-Air-Fot.-SvedOliver-_-Shutterstock.com-shutterstock_543938788

Wizz Air zdobył tytuł Najlepszej Niskokosztowej Linii Lotniczej w Polsce w 2017 roku, przyznawany przez portal pasazer.com.

Pasażerowie biorący udział w plebiscycie, docenili linię za wysoki poziom usług i obsługi klientów.

Stephen Jones, zastępca dyrektora generalnego i wiceprezes Wizz Air, powiedział:

Jesteśmy dumni z uznania naszych polskich klientów i z nagrody dla Najlepszej Niskokosztowej Linii Lotniczej. 2017 był najbardziej udanym rokiem naszej działalności w Polsce: przewieźliśmy ponad 8 milionów pasażerów, uruchomiliśmy 29 niskokosztowych tras, a nasza załoga powiększyła się o 120 osób. W 2018 roku oferujemy prawie 11 milionów miejsc w sprzedaży i zamierzamy rozbudowywać naszą siatkę połączeń. Z zaangażowaniem będziemy rozwijać się w Polsce oferując niskokosztowe usługi i wysoką jakość obsługi. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!
Wizz Air najlepszą linią niskokosztową w 2017 roku – fot. Wizz Air
W 2017 roku 8,1 mln pasażerów wybrało podróże z Wizz Air na trasach w polskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 17% w porównaniu z poprzednim rokiem. W 2018 roku linia Wizz Air będzie dysponować łącznie 25 samolotami w Polsce, a zespół pracowników będzie składać się z ponad 1000 osób zatrudnionych w pięciu bazach: w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Ponadto przewoźnik oferuje niskokosztowe połączenia ze Szczecina, Lublina oraz Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Wraz z 21 nowymi trasami uruchomionymi w 2018 roku, polska siatka połączeń Wizz Air to 165 tras do 30 krajów.

Wizz Air przewoźnikiem roku. Fot. Sved Oliver, Shutterstock 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Katowic do Londynu, z Berlina do Wenecji oraz, połączeń lotniczych z Katowic do Genewy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Moskwy, Wycieczki na południe, bilety lotnicze Warszawa Frankfurt International, wyszukiwarka lotów, loty po Polsce.