przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Wizz Air najlepszym niskokosztowym przewoźnikiem roku?

Wizz-Air-Fot.-SvedOliver-_-Shutterstock.com-shutterstock_543938788

Wizz Air zdobył tytuł Najlepszej Niskokosztowej Linii Lotniczej w Polsce w 2017 roku, przyznawany przez portal pasazer.com.

Pasażerowie biorący udział w plebiscycie, docenili linię za wysoki poziom usług i obsługi klientów.

Stephen Jones, zastępca dyrektora generalnego i wiceprezes Wizz Air, powiedział:

Jesteśmy dumni z uznania naszych polskich klientów i z nagrody dla Najlepszej Niskokosztowej Linii Lotniczej. 2017 był najbardziej udanym rokiem naszej działalności w Polsce: przewieźliśmy ponad 8 milionów pasażerów, uruchomiliśmy 29 niskokosztowych tras, a nasza załoga powiększyła się o 120 osób. W 2018 roku oferujemy prawie 11 milionów miejsc w sprzedaży i zamierzamy rozbudowywać naszą siatkę połączeń. Z zaangażowaniem będziemy rozwijać się w Polsce oferując niskokosztowe usługi i wysoką jakość obsługi. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!
Wizz Air najlepszą linią niskokosztową w 2017 roku – fot. Wizz Air
W 2017 roku 8,1 mln pasażerów wybrało podróże z Wizz Air na trasach w polskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 17% w porównaniu z poprzednim rokiem. W 2018 roku linia Wizz Air będzie dysponować łącznie 25 samolotami w Polsce, a zespół pracowników będzie składać się z ponad 1000 osób zatrudnionych w pięciu bazach: w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Ponadto przewoźnik oferuje niskokosztowe połączenia ze Szczecina, Lublina oraz Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Wraz z 21 nowymi trasami uruchomionymi w 2018 roku, polska siatka połączeń Wizz Air to 165 tras do 30 krajów.

Wizz Air przewoźnikiem roku. Fot. Sved Oliver, Shutterstock 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Brukseli, z Warszawy do Rzymu i, połączeń lotniczych z Krakowa do Brukseli.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Okazje na loty ze Szczecina, Okazje na loty do Rzymu, Okazje na loty na wakacje, Wycieczki na wyspy hiszpańskie, bilety lotnicze Split, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Plecaki i torby foto, Poduszki/zagłówki podróżne, Pokrowce na walizki, Plecaki dla dzieci i Walizki.