przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Jesteś odważny? Zobacz czy szklany basen na wysokości 24 metrów cię nie pokona

szklany-basen-na-wysokosci-hawaje

Odważyłbyś się na kąpiel w szklanym basenie zawieszonym w powietrzu na wysokości 24 metrów? Jeśli chcesz się sprawdzić, wybierz się na wyspie Oahu na Hawajach, a konkretnie do Honolulu. Znajduje się tam kompleks mieszkalno-usługowy z podniebnym basenem.

Szklany basen dla tych, którzy nie boją się wysokości

Budynek nosi nazwę Anaha i wznosi się na 40 pięter. Znajdują się tam sklepy, restauracje, strefa rozrywki oraz mieszkania. Sam projekt robi wrażenie, jednak bezsprzecznie największą ciekawostką jest wspomniany basen. Wystaje on poza główną bryłę budynku na 4,5 metra. Dzięki temu jego użytkownicy mogą oglądać niesamowity widok na miasto i znajdującą się pod nimi ulicę. Z dołu wygląda to trochę tak, jakby pływacy unosili się w powietrzu.

Szklany basen na wysokościach - fot. Anaha Ward Village
Budynek zaprojektowała firma Solomon Cordwell Buenz. Głównym zamiarem architektów projektujących Anahę było uzyskanie efektu fali. I faktycznie im się to udało. Konstrukcja faluje wraz ze zmieniającymi się promieniami słońca. Dodatkowo jedna ściana całkowicie pokryta jest roślinnością tworzy ogród wertykalny. Składa się na niego aż 8000 tropikalnych roślin.

Jeśli spodobała Ci się Anaha, rozważ zakup mieszkania. Budynek oferuje również apartamenty, choć ceny mogą nieco odebrać apetyt.

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Kalispell. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Kalispell.

Jeżeli wybierasz się do USA, być może zainteresują Cię również tanie loty z Warszawy do Nowego Jorku, bilety lotnicze Warszawa Modlin Nashville lub tanie loty z Krakowa do Chicago.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Wrocławia do Los Angeles i z Gdańska do Seattle.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Barcelony, Okazje na loty do europejskich stolic, Okazje na loty do Australii, Okazje na loty do Wielkiej Brytanii, Okazje na loty z Polski do europejskich stolic, bilety lotnicze Modlin Waszyngton Dulles International, bilety lotnicze z Krakowa do Nowego Jorku, wyszukiwarka tanich lotów, odszkodowanie za odwołany lot, Loty do Usa.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Saszetki i portfele, Bagaż Wizzair, Bez kategorii, Kosmetyczki dla dzieci i Plecaki dla dzieci.