Jesteś odważny? Zobacz czy szklany basen na wysokości 24 metrów cię nie pokona

Odważyłbyś się na kąpiel w szklanym basenie zawieszonym w powietrzu na wysokości 24 metrów? Jeśli chcesz się sprawdzić, wybierz się na wyspie Oahu na Hawajach, a konkretnie do Honolulu. Znajduje się tam kompleks mieszkalno-usługowy z podniebnym basenem.

Szklany basen dla tych, którzy nie boją się wysokości

Budynek nosi nazwę Anaha i wznosi się na 40 pięter. Znajdują się tam sklepy, restauracje, strefa rozrywki oraz mieszkania. Sam projekt robi wrażenie, jednak bezsprzecznie największą ciekawostką jest wspomniany basen. Wystaje on poza główną bryłę budynku na 4,5 metra. Dzięki temu jego użytkownicy mogą oglądać niesamowity widok na miasto i znajdującą się pod nimi ulicę. Z dołu wygląda to trochę tak, jakby pływacy unosili się w powietrzu.

Szklany basen na wysokościach - fot. Anaha Ward Village
Budynek zaprojektowała firma Solomon Cordwell Buenz. Głównym zamiarem architektów projektujących Anahę było uzyskanie efektu fali. I faktycznie im się to udało. Konstrukcja faluje wraz ze zmieniającymi się promieniami słońca. Dodatkowo jedna ściana całkowicie pokryta jest roślinnością tworzy ogród wertykalny. Składa się na niego aż 8000 tropikalnych roślin.

Jeśli spodobała Ci się Anaha, rozważ zakup mieszkania. Budynek oferuje również apartamenty, choć ceny mogą nieco odebrać apetyt.

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Kalispell. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Kalispell.

Jeżeli wybierasz się do USA, koniecznie sprawdź też tanie loty z Krakowa do Chicago, bilety lotnicze Warszawa Okęcie Nashville lub tanie loty z Gdańska do Seattle.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Nowego Jorku i z Wrocławia do Los Angeles.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty w czerwcu, najtańsze bilety z Gdańska do Londynu, bilety lotnicze do Nowego Jorku J.F.Kennedy International, wyszukiwarka lotów, loty po Polsce, z Warszawy do Usa w Lipcu.