przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Jesteś odważny? Zobacz czy szklany basen na wysokości 24 metrów cię nie pokona

szklany-basen-na-wysokosci-hawaje

Odważyłbyś się na kąpiel w szklanym basenie zawieszonym w powietrzu na wysokości 24 metrów? Jeśli chcesz się sprawdzić, wybierz się na wyspie Oahu na Hawajach, a konkretnie do Honolulu. Znajduje się tam kompleks mieszkalno-usługowy z podniebnym basenem.

Szklany basen dla tych, którzy nie boją się wysokości

Budynek nosi nazwę Anaha i wznosi się na 40 pięter. Znajdują się tam sklepy, restauracje, strefa rozrywki oraz mieszkania. Sam projekt robi wrażenie, jednak bezsprzecznie największą ciekawostką jest wspomniany basen. Wystaje on poza główną bryłę budynku na 4,5 metra. Dzięki temu jego użytkownicy mogą oglądać niesamowity widok na miasto i znajdującą się pod nimi ulicę. Z dołu wygląda to trochę tak, jakby pływacy unosili się w powietrzu.

Szklany basen na wysokościach - fot. Anaha Ward Village
Budynek zaprojektowała firma Solomon Cordwell Buenz. Głównym zamiarem architektów projektujących Anahę było uzyskanie efektu fali. I faktycznie im się to udało. Konstrukcja faluje wraz ze zmieniającymi się promieniami słońca. Dodatkowo jedna ściana całkowicie pokryta jest roślinnością tworzy ogród wertykalny. Składa się na niego aż 8000 tropikalnych roślin.

Jeśli spodobała Ci się Anaha, rozważ zakup mieszkania. Budynek oferuje również apartamenty, choć ceny mogą nieco odebrać apetyt.

Zobacz też

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Kalispell. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Kalispell.

Jeżeli wybierasz się do USA, być może zainteresują Cię również tanie loty z Warszawy do Nowego Jorku lub tanie loty z Wrocławia do Los Angeles.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Krakowa do Chicago i z Warszawy do Nashville.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Aten, Okazje na loty na weekend z Wrocławia, Okazje na loty z Polski do 200 zł, Okazje na loty z Polski na wyspy włoskie, Pakiety w kwietniu, loty z Krakowa do Nowego Jorku, tanie loty z Krakowa do Seattle, wyszukiwarka lotów, odszkodowanie za odwołany lot, Lot z Berlina do Kalispell 04 12 Lutego.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Pozostałe, Saszetki i portfele, Plecaki biznesowe, Strefa niskich cen i Walizki twarde.