przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Jesteś odważny? Zobacz czy szklany basen na wysokości 24 metrów cię nie pokona

szklany-basen-na-wysokosci-hawaje

Odważyłbyś się na kąpiel w szklanym basenie zawieszonym w powietrzu na wysokości 24 metrów? Jeśli chcesz się sprawdzić, wybierz się na wyspie Oahu na Hawajach, a konkretnie do Honolulu. Znajduje się tam kompleks mieszkalno-usługowy z podniebnym basenem.

Szklany basen dla tych, którzy nie boją się wysokości

Budynek nosi nazwę Anaha i wznosi się na 40 pięter. Znajdują się tam sklepy, restauracje, strefa rozrywki oraz mieszkania. Sam projekt robi wrażenie, jednak bezsprzecznie największą ciekawostką jest wspomniany basen. Wystaje on poza główną bryłę budynku na 4,5 metra. Dzięki temu jego użytkownicy mogą oglądać niesamowity widok na miasto i znajdującą się pod nimi ulicę. Z dołu wygląda to trochę tak, jakby pływacy unosili się w powietrzu.

Szklany basen na wysokościach - fot. Anaha Ward Village
Budynek zaprojektowała firma Solomon Cordwell Buenz. Głównym zamiarem architektów projektujących Anahę było uzyskanie efektu fali. I faktycznie im się to udało. Konstrukcja faluje wraz ze zmieniającymi się promieniami słońca. Dodatkowo jedna ściana całkowicie pokryta jest roślinnością tworzy ogród wertykalny. Składa się na niego aż 8000 tropikalnych roślin.

Jeśli spodobała Ci się Anaha, rozważ zakup mieszkania. Budynek oferuje również apartamenty, choć ceny mogą nieco odebrać apetyt.

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Kalispell. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Kalispell.

Jeżeli planujesz podróż do USA, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Krakowa do Chicago, bilety lotnicze z Wrocławia do Los Angeles lub tanie loty z Warszawy do Nashville.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Gdańska do Seattle i z Warszawy do Nowego Jorku.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dubaju, Okazje na loty do Izraela, Wycieczki, Okazje na weekend w grudniu, Okazje do Skandynawii, loty z Warszawy do Florencji, połączenia z Krakowa do Nowego Jorku, tanie bilety lotnicze, krajowe bilety lotnicze, z Polski do Usa.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Ręczniki, Plecaki dla dzieci, Walizki dla dzieci i Torby dla dzieci.