przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Bilety na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 – czy jeszcze można je dostać?

mundial-rosja-mistrzostwa-wiata-w-pice-nonej-moskwa-fot.-Evdoha_spb-shutterstock_684272809

Czy da się jeszcze dostać bilety na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 i pojechać do Rosji kibicować biało-czerwonym? Tak, sprzedaż kolejnej puli rusza w połowie marca! Ci, którzy dopiero teraz starają się o wejściówki lub wcześniej nie mieli szczęścia w losowaniu FIFA, mają jeszcze szansę.

Jak dostać bilety na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Bilety na Mundial 2018 w Rosji są jeszcze do zgarnięcia. N/z Robert Lewandowski, Kamil Grosicki. Fot. MediaPictures.pl, Shutterstock

Chętnych były wręcz miliony, a miejsc na stadionach jest ograniczona liczba. FIFA wylosowała szczęśliwców, którzy w poprzednich fazach sprzedaży otrzymali bilety na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 w RosjiZarezerwowali wybrane wejściówki w terminie od 5 grudnia do 31 stycznia 2018, a potem czekali z zaciśniętymi kciukami, bo nie gwarantowało to obejrzenia meczu na stadionie. Po losowaniu okazało się, kto dostał szansę zobaczenia swojej drużyny na żywo, a należności zostały ściągnięte przez FIFA z kont bankowych kibiców.

Ale to nie koniec emocji! Kolejne okienko na kupno biletów czeka od 13 marca do 3 kwietnia: wtedy obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. W puli znajdą się m.in. wejściówki, za które FIFA bez skutku próbowała pobrać zapłatę z konta. By aplikować o bilety, należy się zalogować w systemie na stronie FIFA i podać swoje dane. 

​Mundial 2018 – gdzie zagrają Polacy

Mundial 2018 rozpoczniemy meczem z Senegalem na Otkritie Arena w Moskwie. Fot. Viacheslav Lopatin, Shutterstock

Polacy zostali wylosowani do grupy H z pierwszego koszyka. Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 rozpoczną  19 czerwca meczem z Senegalem w Moskwie. Następnie zmierzą się z teoretycznie najsilniejszą w grupie Kolumbią (24 czerwca w Kazaniu), a na koniec fazy grupowej, 28 czerwca, czeka ich pojedynek z Japonią w Wołgogradzie. Jeśli, w co wierzymy, awansują z grupy z pierwszego miejsca, to zobaczymy ich 3 lipca w Moskwie. Jeśli wyjdą z drugiego – 2 lipca zagrają w Rostowie nad Donem.

Bez wizy do Rosji – jak dostać się na MŚ z kartą kibica?

Polacy zapewnili sobie wyjazd na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 wygrywając grupę eliminacyjną. Fot. MediaPictures.pl, Shutterstock

Kibice, którzy wylosowali już bilet na mecz, mogą się ubiegać o kartę kibica czyli FAN ID. Uprawnia ona do podróży do Rosji bez wizy, a także bezpłatnego transportu między miastami-gospodarzami w celu dojazdu na mecz. Karta kibica zostaje wysłana pocztą po wypełnieniu danych, w tym numeru nadanego kibicowi po wylosowaniu biletu.

Co ciekawe kartę kibica mogą wyrobić także ci, którzy wylosowali bilety na mecze po fazie grupowej, od 1/16 finału włącznie. Oznacza to, że ich drużyna może nie wyjść z grupy, a mecz na który mają zapewnione wejściówki może się nie odbyć (w takim wypadku kibic otrzymuje zwrot kosztów za bilet), ale i tak wjadą do Rosji bez wizy.

 Moskwa – to głównie tu rozegrają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 – Fot. Evdoha_spb, Shutterstock

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Krakowa do Paryża, z Warszawy do Dublina oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Splitu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje na loty do Niemiec, Okazje na loty do Nowej Zelandii, Pakiety z Rzeszowa, Pakiety z Radomia, loty z Gdańska do Londynu, loty krajowe, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Zawieszki do bagażu, Gry, zabawki, Walizki dla dzieci, Walizki miękkie i Walizki twarde małe.