przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli-1+
 • Dzieci-0+
 • Wiek dziecka 1-8+
 • Wiek dziecka 2-8+
 • Wiek dziecka 3-8+
 • Wiek dziecka 4-8+
 • Wiek dziecka 5-8+
 • Wiek dziecka 6-8+
 • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Praca marzeń dla podróżnika! Chcesz podróżować za darmo i jeszcze dostać za to pieniądze?

praca-marze---trzymiesiczna-podr-po-Europie-za-darmo

Praca marzeń dla podróżnika? Jeśli masz takie możliwości to koniecznie aplikuj! Przez trzy miesiące możesz podróżować za darmo po Europie i jeszcze dostaniesz za to wypłatę! 

Busabout szuka 4 kandydatów na stanowiska podróżników. Brzmi nieźle prawda? Zawód – podróżnik? Kto nie marzy o takich możliwościach. Kandydaci będą mieli za zadanie odbyć trzymiesięczną podróż po europejskich miastach. 

To na pewno oferta dla uzależnionych od podróży. Coś o tym wiesz? 

Misją wybrańców będzie rozpoczęcie trzymiesięcznej letniej przygody w Europie (Busabout Hop-on Hop-off trip around Europe) i dokumentowanie każdego kroku na portalach społecznościowych i blogu Busabout. Jeśli czujesz, że masz to coś, czego potrzeba, aby stać się częścią The Ultimate Travel Squad, koniecznie aplikuj na stanowisko podróżnika!

Co musisz zrobić, aby wyruszyć w trzymiesięczną podróż po Europie za darmo?

Busabout szuka zakręconych gawędziarzy z kreatywnymi umysłami, którzy są uzależnieni od podróży, przygody i dobrej zabawy! Jak się pewnie domyślasz nie obędzie się bez znajomości i polotu na różnych platformach społecznościowych. Chyba się zgodzisz, że to praca marzeń dla podróżnika?

Praca marzeń - trzymiesięczna podróż za darmo po Europie z Busabout - fot. Busabout

Możesz objąć 1 z 4 możliwych stanowisk z oferty pracy marzeń Busabout

Dostępne są cztery stanowiska, a raczej cztery media społecznościowe do zaopiekowania się. Możesz zgłosić się tylko w jednej z poniższych kategorii. Zastanów się w czym czujesz się najlepszy:

 1. Instagram – ta opcja na pewno przypadnie Ci do gustu, jeśli kochasz robić miliony zdjęć i dzielić się nimi ze światem;
 2. YouTube – ten kanał jest idealny dla gawędziarzy. Jeśli nie krępuje Cię występowanie przed kamerą, masz łatwość w opowiadaniu to wybierz tę opcję; 
 3. Blog – idealna opcja dla mających lekkie pióro. Jeśli umiesz napisać pięknie nawet o papierze toaletowym, a inni czytają to z zachwytem, spróbuj swoich sił właśnie na tym stanowisku;
 4. Snapchat/Insta stories – no i ostatnie rozwiązanie na pewno idealne dla żywiołowych jednostek, które żyją tu i teraz! Podczas transmisji live czujesz się jak ryba w wodzie? Nie zwlekaj;

Musisz dobrze czuć się na kanale, którym chciałbyś się zaopiekować i wiedzieć jakimi prawami się rządzi. Jak widać z powyższej listy każdy znajdzie coś dla siebie. ​

Praca marzeń – co będziesz robił podczas trzymiesięcznej darmowej podróży po Europie?

Busabout chce, abyś z innymi trzema podróżnikami odwiedził 47 miast w 15 krajach. Wyprawa rozpocznie się w Paryżu, a skończy w Splicie. Dzięki tej pracy marzeń masz szansę odwiedzić m.in. Lizbonę, Rzym, Barcelonę, a także Kraków i Zakopane. Będziesz mógł zobaczyć takie wspaniałe ukryte skarby jak jezioro Bled lub San Sebastian. Poczujesz też niezłą dawkę adrenaliny w Alpach Szwajcarskich i zyskać niezłą formę dzięki tygodniowemu pływaniu w krystalicznie czystych wodach Adriatyku w Chorwacji.

Jak aplikować na stanowisko pracy marzeń dla podróżnika w Busabout?

Musisz przesłać publiczny film poprzez YouTube (maks. 60 s), a w nim przekonać Busabout i to w języku angielskim, że to właśnie Ty jesteś najlepszą osobą na dane stanowisko. Musisz być kreatywny!

Musisz także umieścić logo Busabout gdzieś w miniaturze wideo i oznaczyć to wideo hashtagami #ultimatetravelsquad i #busabout. Jednocześnie nie zapominając, by wypełnić wniosek. Możesz także zdobyć bonusowe punkty śledząc konto instagramowe @BusaboutEurope, a także publikując plan podróży. W tytule napisz jaką rolę chcesz pełnić w projekcie. Tutaj również nie zapomnij o hashtagach.

Na zgłoszenie masz czas do 17 kwietnia br.

Pamiętaj, że to nie tylko świetna zabawa i przygoda, ale też praca. Decydując się na tę przygodę musisz mieć świadomość, że będziesz zobowiązany do dostarczenia treści w wyznaczonych terminach i Busabout będzie oczekiwał regularnych raportów do działu marketingu.


Jesteś gotowy na przygodę? Do dzieła! Praca marzeń czeka! ​

Praca marzeń w Busabout - trzymiesięczna podróż za darmo po Europie

Zobacz też

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Poznania do Londynu, z Wrocławia do Hamburga i połączeń lotniczych z Katowic do Genewy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Moskwy, Okazje na loty na wyspy hiszpańskie, Okazje na loty do Nowej Zelandii, Pakiety z Zielonej Góry, Pakiety w marcu, loty z Warszawy do Brukseli, bilety lotnicze promocje, wyszukiwarka lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Pokrowce na walizki, Pozostałe, Strefa niskich cen i Torby sportowe.