Nagłówek strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Być jak Bilbo czyli podróż śladami "Władca Pierścieni"!

OKEJ_1

Dziewczyna wyruszyła śladami Władcy Pierścieni i zrobiła zdjęcia dokładnie w tych samych miejscach, które można obejrzeć w filmie.

Oglądając filmy Petera Jacksona ma się ochotę rzucić wszystko i niczym Bilbo Baggins udać się w wielką podróż pełną przygód i niebezpieczeństw. Reżyser, który na co dzień mieszka w Nowej Zelandii zadbał o każdy detal. Nie ma się czemu dziwić, dziewicze tereny tego kraju przyciągają tłumy turystów rok w rok! Nowa Zelandia jest tak malownicza, że bez trudu można tam znaleźć scenerie idealnie nadające się do filmu przygodowego. Reżyser wykorzystał to jak najlepiej się dało.

Ostatnio Internet podbiła młoda dziewczyna, Bry Voydatch. Spędziła ona kilka tygodni podróżując na północnych i południowych wyspach Nowej Zelandii. Odnalazła miejsca z filmu i odtworzyła niektóre sceny ze sobą w roli głównej.  Coraz częściej turyści z całego świata powtarzają ten zabieg i szukają charakterystycznych miejsc znanych z filmów i seriali. 

​Planujecie podróż do Nowej Zelandii?

Jeśli czujecie się zainspirowani podróżą Bry i macie ochotę polecieć do Nowej Zelandii to zachęcamy do odwiedzenia przeuroczej wioski - Hobbiton. Fani sagi o sympatycznych niziołkach mogą poczuć przez chwilę magię świata Tolkiena - ukrytą w kilkudziesięciu norkach z okrągłymi drzwiami. W cenę nietaniego biletu (60 dolarów) wliczony jest kufelek sławnego piwa Hobbitów. 

Zobacz też

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Rzymu, z Warszawy do Sheffield i połączeń lotniczych z Warszawy do Amsterdamu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty ze Szczecina, Okazje na loty na wyspy greckie, Pakiety z Krakowa, Okazje na loty z Polski do 200 zł, połączenia z Warszawy do Londynu, bilety lotnicze promocje, wyszukiwarka lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Gry, zabawki, Łóżeczka turystyczne, Na prezent, Plecaki szkolne i Walizki twarde.