przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Ryanair Sun otwiera nowe bazy operacyjne w Polsce. Daj się zabrać w stronę słońca!

plaa-w-Albanii

Ryanair Sun to czarterowa linia irlandzkiego przewoźnika. Zacznie latać od kwietnia 2018 roku. Utworzy nowe bazy w Polsce. Co to oznacza dla Ciebie?

A to, że polecisz czarterem Ryanaira w atrakcyjne miejsca! W pierwszym sezonie działalności operacyjnej Ryanair Sun będzie latał dla dla dwóch biur podróży. Będą to TUI i poznański Grecos Holidays. 

Ryanair Sun otwiera dwie nowe bazy operacyjne w Polsce

Czarterowa linia Sun będzie dysponowała 5 samolotami. 2 z nich będą znajdowały się na Lotnisku Chopina w Warszawie i po jednym w Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu. Ryanair Sun wykorzysta infrastrukturę już istniejących baz w Poznaniu i we Wrocławiu. Natomiast w Katowicach i Warszawie otwarte zostaną dwie zupełnie nowe bazy operacyjne.

Ryanair Sun czeka na licencję od Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Ma ją otrzymać najprawdopodobniej pod koniec marca lub na początku kwietnia. W związku z tym samoloty będą miały polskie numery rejestracyjne. 

Ryanair Sun poleci z Polski do Albanii i Chorwacji!

Ryanair Sun będzie obsługiwał kierunki, na których Ryanair nie był jeszcze obecny. Hitem będą Split w Chorwacji i Tirana w Albanii! Ale polecisz też do Grecji,  na Cypr i do Hiszpanii.

Możliwe, że w przyszłości sprzedaż biletów będzie mogła odbywać się w formule czarter-mix.

Ryanair Sun poleci do Albanii i Chorwacji - Fot. Shutterstock

Zobacz też

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Hanoweru. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Hanoweru.

Jeżeli wybierasz się do Niemiec, być może zainteresują Cię również tanie loty z Warszawy do Frankfurtu, bilety lotnicze Hanower lub tanie loty z Krakowa do Hamburga.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Gdańska do Frankfurtu i z Warszawy do Hahn.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Stambułu, Okazje na loty ze Szczecina, Okazje na loty do Wielkiej Brytanii, Okazje na loty w październiku, Pakiety w marcu, bilety lotnicze Okęcie Londyn Gatwick, loty z Poznania do Frankfurtu, wyszukiwarka lotów, odszkodowanie za odwołany lot, Loty z Poznania.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Plecaki i torby foto, Saszetki i portfele, Plecaki dla dzieci, Na prezent i Plecaki szkolne.