przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Wizz Air: Nowa trasa z Polski!

Wizz-Air-Fot.-SvedOliver-Shutterstock.com-shutterstock_543938788

Węgierska linia lotnicza Wizz Air ogłosiła uruchomienie nowego połączenia z Polski.  

13 lutego 2018 roku na konferencji prasowej w Olsztynie Wizz Air ogłosił uruchomienie nowego połączenia z Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury do Dortmundu. Pierwszy rejs zaplanowany jest na 14 maja. 

Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. Bilety są już dostępne w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 59 zł.

Nowa trasa Wizz Air wzmocni relacje biznesowe

 Zarówno przedstawiciele linii lotniczej Wizz Air jak również Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury są przekonani, że nowe połączenie wzmocni relacje biznesowe między Polską a Niemcami, stymulując jednocześnie lokalną branżę lotniczą i turystyczną.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział:

Z ogromną radością ogłaszamy uruchomienie długo oczekiwanej trasy z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury do Niemiec. Jesteśmy przekonani, że nowy kierunek szybko zyska popularność wśród naszych pasażerów z Polski podróżujących w celach zarówno biznesowych jak i turystycznych. Nowa oferta Wizz zapewni bezpośrednie połączenie do kulturalnego i handlowego centrum wschodniej części Zagłębia Ruhry. Ponadto wierzymy, że turyści z Niemiec zdecydują się jeszcze liczniej odwiedzać Mazury co wpłynie korzystnie na rozwój lokalnego rynku pracy. Loty w poniedziałki i piątki to dogodne rozwiązanie w kontekście wyjazdów weekendowych. Z niesłabnącym zaangażowaniem będziemy nadal działać na Mazurach i w całej Polsce zapewniając doskonały poziom usług podczas każdego lotu Wizz

​Fot. Nowa trasa Wizz Air - SvedOliver

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Stornoway. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety ze Stornoway.

Jeżeli wybierasz się do Polski, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Girony do Katowic, bilety lotnicze Warszawa lub tanie loty z Kopenhagi do Warszawy.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Brukseli do Warszawy i z Londynu do Warszawy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Barcelony, Okazje na loty na długi weekend sierpniowy, Wycieczki na wyspy hiszpańskie, Okazje na loty z Polski na Karaiby, Pakiety na walentynki, tanie bilety z Warszawy do Zurychu, bilety lotnicze Londyn Poznań Ławica, tanie loty krajowe, wyszukiwarka tanich lotów, Loty na Weekend z Krakowa.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki, Zawieszki do bagażu, Łóżeczka turystyczne, Torby biznesowe i Walizki twarde małe.