przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Zamknięto lotnisko London-City z powodu bomby

lotnisko-London-City-zamkniete-z-powodu-bomby

Międzynarodowe lotnisko London-City zostało zamknięte. Przyczyną jest odnaleziona w Tamizie bomba, pozostałość po II wojnie światowej.

Lotnisko London-City znajduje się w pobliżu doków na Tamizie. Właśnie w jednym z nich (w doku króla Jerzego V), podczas prac remontowych, odnaleziono w niedzielę niewybuch z czasów wojennych. Policja wyznaczyła ponad 200-metrową strefę bezpieczeństwa wokół bomby. Objęła ona również lotnisko, dlatego zostało ono zamknięte, a loty zostały odwołane.

Nie jest do końca wiadome, kiedy sytuacja wróci do normy, a bomba zostanie rozbrojona lub wywieziona.

Sugestie dla podróżujących na lotnisko London-City

Pasażerowie mający dzisiaj odlecieć z London-City proszeni są o nieprzyjeżdżanie na lotnisko i skontaktowanie się z liniami lotniczymi mającymi obsługiwać ich lot.  

Robert Sinclaira, dyrektor zarządzający lotniska London-City, powiedział:

Lotnisko jest dziś rano zamknięte po odkryciu w niedzielę w doku króla George'a V bomby z czasów drugiej wojny światowej. Wszystkie loty do i z London City w poniedziałek są anulowane, a najbliższa okolica jest zamknięta. Zachęcam pasażerów, którzy mieli dzisiaj wyloty, aby nie przyjeżdżali na lotnisko i skontaktowali się ze swoimi liniami lotniczymi w celu uzyskania dalszych informacji. Zdaję sobie sprawę z tego, że powoduje to niedogodności dla naszych pasażerów, a w szczególności niektórych naszych lokalnych mieszkańców. Port lotniczy współpracuje w pełni z Met Police i Royal Navy, którzy ciężko pracują, aby bezpiecznie usunąć bombę i rozwiązać sytuację tak szybko, jak to możliwe.

Fot. Shutterstock 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Belo Horizonte. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Belo Horizonte.

Jeżeli planujesz podróż do Brazylii, sprawdź też tanie loty z Poznania do Fortalezy lub bilety lotnicze Okęcie Sao Paulo Guarulhos International.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Frankfurtu, Okazje na loty na Karaiby, Okazje na loty do Hiszpanii, Okazje na loty w grudniu, Okazje na loty z Polski do egzotycznych krajów, loty z Warszawy do Zurychu, bilety lotnicze promocje, wyszukiwarka tanich lotów, Loty Klm z Polski do Egzotycznych Krajow.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Akcesoria podróżne, Kosmetyczki, Zabezpieczenie bagażu, Zawieszki do bagażu i Koce, poduszki, zagłówki.