przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

LOT poleci na lotnisko Moskwa Domodiedowo

LOT_787_1-Fot.-LOT.com-

Od czerwca LOT uruchomi nowe połączenie - do portu Domodiedowo. To drugie lotnisko w stolicy Rosji obsługiwane przez polskiego przewoźnika. Bilety weszły dziś do sprzedaży.

Pierwszy rejs z Lotniska Chopina na Domodiedowo odbędzie się 2 czerwca, a w przeciwnym kierunku dzień później. Od tej chwili do 1. lipca LOT zaoferuje swoim pasażerom rejsy na drugie lotnisko w Moskwie sześć razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, soboty i niedziele. Codzienne operacje przewoźnik rozpocznie od 2 lipca. Taki rozkład będzie obowiązywał co najmniej do 27 października, czyli do końca sezonu letniego.

Zakładany czas przelotu między Lotniskiem Chopina i Domodiedowem to ok. 2 godz. 10 minut. Samoloty będą startowały z Warszawy o 20:00, a lądowały w Moskwie – po uwzględnieniu różnicy czasu - o 23:10. Z Domodiedowa rejs do Warszawy zaplanowany jest na godz. 8:00, a lądowanie na Lotnisku Chopina o 9:20.

Do operacji na drugie moskiewskie lotnisko przewoźnik wykorzysta samoloty typu Embraer. To oznacza, że w drodze z i do Moskwy do dyspozycji pasażerów będzie – w zależności od użytej wersji samolotu - od 70 do 112 miejsc w trzech klasach podróży: biznes, ekonomicznej premium i ekonomicznej.

Dzisiaj również ma miejsce promocja LOT-u Szalona Środa. Najciekawsze oferty znajdziesz tutaj.

 Fot. LOT

Zobacz też

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Moskwy. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Moskwy.

Jeżeli wybierasz się do Rosji, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Berlina do Sankt Petersburga lub tanie loty z Krakowa do Sankt Petersburga.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Wrocławia do Moskwy i z Warszawy do Niżnego Nowogrodu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Nowego Jorku, Okazje na loty na jeden dzień, Okazje na loty do Chorwacji, Okazje na weekend w grudniu, Okazje na loty z Polski w lutym do 200 zł, tanie loty z Warszawy do Barcelony, wyszukiwarka lotów, odszkodowanie za odwołany lot, Lot z Gdanska do Moskwy 11 15 Lutego.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Adaptery podróżne, Łóżeczka turystyczne, Torby podręczne, Walizki i Walizki kabinowe.