Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Ryanair wprowadził Kredyt Podróży! Możesz nawet polecieć gratis

Ryanair-Fot-Patryk-Kosmider---Shutterstock.com-shutterstock_140197492-1

Ryanair uruchamia Ryanair Rooms i wprowadza Kredyt Podróży. 

Każdy klient posiadający konto "MyRyanair", który dokona rezerwacji hotelu na stronie Ryanair Rooms otrzyma 10% zwrotu w postaci kredytu podróży na lot do wykorzystania na stronie Ryanair.com. Dla przykładu, jeśli ktoś wybiera się na 4 dni do Barcelony i za pobyt w hotelu zapłaci 400€, otrzyma 40€ w ramach kredytu podróży na konto MyRyanair. Średnia cena biletu w Ryanair to 41€, co oznacza, że następny lot Ryanairem będzie gratis. 

Ryanair ostatnio wprowadził duże zmiany na stronie Ryanair Rooms i nadal dąży do uzyskania statusu 'Amazona Podróży'. Ryanair Rooms to strona, na której znaleźć można różne rodzaje zakwaterowania jak hotele, hostele, wille wakacyjne, B&B, wszystkie w najlepszych cenach. Nowa strona z funkcją dynamicznego wyszukiwania i uproszczonym procesem rezerwacji daje klientom możliwość wyboru z ponad 1,2 miliona pokoi na całym świecie.

Kredyt Podróży to ostatnia inicjatywa w ramach realizacji 4. roku programu "Always Getting Better". Wcześniej wprowadzona została spersonalizowana strona Ryanair.com, chińska wersja językowa strony, Ryanair Tickets – bilety na koncerty i eventy oraz loty transatlantyckie we współpracy z Air Europa. Został również zintegrowany system płatności Apple Pay oraz ruszyła współpraca z Erasmus Student Network.

Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział:

Cieszymy się z wprowadzenia naszej nowej inicjatywy w ramach programu „Always Getting Better" – Kredytu Podróży. Wszystkim, którzy dokonają rezerwacji hotelu na stronie Ryanair Rooms oferujemy zwrot w wysokości 10% wartości na zakup lotu Ryanairem. Ta nowa inicjatywa da naszym klientom wiele korzyści. Na Ryanair Rooms będą mogli zarezerwować te same hotele, co na innych portalach rezerwacyjnych i dodatkowo otrzymać 10% zwrotu na zakup lotu Ryanairem. Ostatnie zmiany na Ryanair Rooms obejmują dynamiczne wyszukiwanie oraz uproszczony proces rezerwacji. Klienci będą mogli dokonać rezerwacji ulubionego hotelu w najlepszej cenie, a w ramach Kredytu Podróży otrzymają całą naszą prowizję na poczet lotów Ryanairem. We współpracy z 5 firmami oferujemy naszym klientom zakwaterowanie w ponad 1,2 miliona pokoi, poczynając od hoteli 5* aż do hosteli i B&B. Dzięki Kredytowi Podróży nasi klienci otrzymają dodatkowo możliwość tańszego podróżowania Ryanairem. To najlepsza okazja do rezerwacji hotelu na Ryanair Rooms

Źródło: Informacja prasowa  

Fot. Patryk Kosmider- Shutterstock

Nawigacja dodatkowa