Latające tace i jedzenie, czyli ekstremalny lot z turbulencjami

food-on-a-plane-jedzenie-samolot-shutterstock_606260462--kopia

Niektóre loty nie należą do bezproblemowych. Czasami można natknąć się na turbulencje w najmniej sprzyjających okolicznościach. Na przykład podczas wydawania posiłków.

Samolot wygląda wtedy jak po przejściu huraganu. Właśnie tego mogli doświadczyć pasażerowie samolotu lecącego z Tunezji do Paryża (nr lotu TU722). Tace fruwały w powietrzu, jedzenie wylądowało na podłodze, suficie i ścianach Airbusa A320 oraz oczywiście na pasażerach. Sytuacja miała miejsce 8 stycznia na pokładzie linii Tunisair.

Oprócz kilku stłuczeń i siniaków nikomu nic się nie stało. Pasażerowie jednak musieli się obejść smakiem, bo drugiej tury posiłków już nie zaserwowano. Oczywiście, niektórzy zarejestrowali całe wydarzenie i zamieścili filmy i zdjęcia na portalach społecznościowych. 

Oczywiście turbulencje o różnej sile mogą się zdarzyć, jednak rzadko kiedy sieją na pokładzie aż takie spustoszenie. Przy okazji przypominamy, że warto mieć zapięte pasy bezpieczeństwa podczas lotu, niezależnie od sygnalizacji zezwalającej na ich rozpięcie. 

 Fot. Shutterstock

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Poznania do Londynu, z Krakowa do Trondheim oraz, połączeń lotniczych z Eindhoven do Lublina.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Stambułu, Okazje na loty do Barcelony, połączenia z Krakowa do Dortmundu, krajowe bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Koce, poduszki, zagłówki, Na prezent, Torby biznesowe i Walizki.