Mężczyzna aresztowany po tym, jak chciał na skróty przebiec przez lotnisko

lotnisko

Nietypowa sytuacja miała miejsce na lotnisku w Miami. Pewien mężczyzna usiłował przebiec przez płytę lotniska, by skrócić sobie drogę.

Zgodnie z ustaleniami policji mężczyzna przyjechał na lotnisko w celu złożenia jakiegoś rodzaju podania, jednak zorientował się, że znajduje się w niewłaściwej części lotniska. W tym momencie wpadł na genialny pomysł przeskoczenia przez płot i wbiegnięcia na pasy startowe, by zyskać na czasie i zmniejszyć dystans dzielący go od celu. 

Mężczyzna zdążył przebiec przez część pasa nr 9, jednak został zauważony i zatrzymany. Został zaaresztowany przez policję, wkrótce stanie przed sądem. 

To nie pierwszy taki incydent w historii lotniska w Miami. Zaledwie kilka miesięcy temu przez zamkniętą bramę wjechał samochodem dostawczym Jason Brad Pearce. Ta sytuacja zakończyła się postrzeleniem intruza, który usiłował ukryć się w serwerowni lotniska, a następnie zaatakował policjantów i nawet odebrał jednemu z nich broń. Przyczyny jego działania nie zostały ustalone.

Fot. Shutterstock 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Belo Horizonte. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Belo Horizonte.

Jeżeli planujesz podróż do Brazylii, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Poznania do Fortalezy lub bilety lotnicze Warszawa Modlin Sao Paulo.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Wiednia, Lot + hotel z Katowic, bilety lotnicze Wrocław Londyn Gatwick, loty krajowe, wyszukiwarka tanich lotów, Lot z Berlina do Belo Horizonte 12 30 Marca.