Nowe niskokosztowe połączenie do Wiednia!

Wieden-Schloss-Belvedere-built-by-Johann-Lukas-von-Hildebrandt-as-a-summer-residence-for-Prince-Eugene-of-Savoy-in-Vienna-Austria-shutterstock_177280949_1920

Wizz Air ogłosił dzisiaj nową trasę z Gdańska do Wiednia.  Połączenie zostanie uruchomione 27 kwietnia, a loty będą odbywać się 4 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. To doskonała okazja dla podróżujących z Polski, aby odkryć jedno z największych centrów kulturalnych Europy. Ceny biletów zaczynają się już od 89 zł. 

Stolica Austrii to idealny kierunek dla tych, którzy podziwiają architekturę barokową i cesarskie pałace. Bogactwo wrażeń gwarantuje szansa poznania wiedeńskich arcydzieł muzycznych i artystycznych, tętniące życiem kolorowe sceny oraz kawiarnie.

Sorina Ratz, manager komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziała:

W WIZZ stale szukamy możliwości rozwoju naszej siatki połączeń z Gdańska, aby móc oferować coraz
większej ilości klientów podróże lotnicze w naprawdę przystępnych cenach w połączeniu z doskonałym
serwisem na pokładzie. Dzisiaj ogłaszamy długo oczekiwaną trasę z Gdańska do Wiednia, która zostanie uruchomiona w kwietniu 2018 roku i będzie świetnym wyborem na wakacje. Ponadto, jesienią
ogłosiliśmy niskokosztową trasę, która jesienią 2018 połączy Gdańsk i Lwów. Nasza zaangażowana
załoga z niecierpliwością oczekuje na naszych nowych i dotychczasowych pasażerów na każdej z 34 tras z Gdańska!"

Żródło: Wizz Air

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Wiednia. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Wiednia.

Jeżeli planujesz podróż do Austrii, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Warszawy do Wiednia, bilety lotnicze Warszawa Okęcie Innsbruck lub tanie loty z Berlina do Wiednia.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Barcelony, Okazje na loty z Wrocławia, loty z Warszawy do Londynu, tanie bilety lotnicze, tanie loty po Polsce, Loty z Polski do Europejskich Stolic.