przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Samolot musiał awaryjnie lądować, bo pasażer wszędzie rozsmarowywał... kupę

Reading-newspaper-in-a-plane-shutterstock_18487321

Są loty idealne, gdzie wszystko układa się tak jak trzeba i nawet miejsce obok ciebie okazuje się być puste. Są jednak i takie, po których włos się na głowie jeży, a niesmak pozostaje na długo. Ta historia zdecydowanie nie należy do tego pierwszego rodzaju.

Przede wszystkim, nie czytajcie dalej, jeśli właśnie coś jecie. Może się to skończyć nieciekawie, ostrzegam z wyprzedzeniem.

4. stycznia samolot linii United Airlines miał odbyć lot z Chicago do Hong Kongu (nr lotu UA985). Niestety podczas lotu miała miejsce nietypowa i mało przyjemna sytuacja, w wyniku której samolot musiał zrobić międzylądowanie w Anchorage. 

Teraz szykujcie się na najgorsze. 

Pewien pasażer rozsmarował odchody po ścianach kilku toalet i w innych miejscach na pokładzie. Następnie zdjął koszulkę i usiłował wepchnąć ją do toalety. Nie stawiał najmniejszego oporu interweniującej obsłudze lotu. Bez problemu dał się posadzić z powrotem na miejsce, jednak poczynione przez niego szkody uniemożliwiły dalszy lot. Pilot podjął decyzję o awaryjnym lądowaniu.

W trakcie międzylądowania mężczyzna został zabrany do szpitala psychiatrycznego, nie przedstawiono mu jak do tego pory żadnych zarzutów. Samolot musiał zostać poddany gruntownemu czyszczeniu.

Z policyjnego raportu wynika, że mężczyzna nie miał wcześniej żadnych problemów z prawem, nie miał również zdiagnozowanych żadnych zaburzeń psychicznych. Niektórzy pasażerowie sugerowali jako przyczynę całego zajścia frustrację z powodu przydzielenia miejsca w nieodpowiedniej klasie, jednak nie wyrażali zbytniego zrozumienia dla sytuacji, co w gruncie rzeczy nie powinno dziwić. 

Fot. Shutterstock

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Paryża, z Gdańska do Madrytu oraz, połączeń lotniczych z Poznania do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Frankfurtu, Okazje na loty na jeden dzień, Okazje na loty do Gruzji, Okazje na loty do Islandii, Okazje na loty z Polski do Włoch, loty z Warszawy do Rzymu, bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Akcesoria podróżne, Bagaż Wizzair, Na prezent, Torby sportowe i Walizki twarde.