przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Cały samolot dla jednej kobiety! Wszystko przez błąd systemu rezerwacji

Passenger-seat-of-plane-with-screen.-Have-a-good-flight-shutterstock_230868667

Marzenie niejednego podróżnika - mieć cały samolot dla siebie.

Przestrzeni dla pasażerów jest coraz mniej, miejsca na nogi zawsze brakuje, nie mówiąc już o możliwości schowania bagażu podręcznego na półce nad głową i oparcia się o podłokietnik. Jednak niektórym szczęście sprzyja i dostają od życia nie tylko miejsce przy oknie czy mało ekspansywnego współpasażera, ale wręcz cały samolot dla siebie. Właśnie taka sytuacja przydarzyła się pewnej kobiecie.

Użytkowniczka reddita "shadybaby22" wrzuciła do sieci selfie z samolotu wraz z opisem sytuacji (tutaj znajdziesz oryginalnego posta). Lot spędzony w pojedynkę był spowodowany pomyłką systemu rezerwacyjnego. Planowy lot został odwołany, więc zaproponowano pasażerom kolejny lot, którego start miał się odbyć 8 godzin później. Okazało się jednak, że pracownik linii lotniczej mógł przebookować pasażerów na lot zdecydowanie wcześniej. Od razu poinformowano pasażerów, że nie muszą tak długo czekać, jednak o naszej bohaterce zapomniano.

Kiedy stawiła się ponownie na lotnisku, przed bramką nie było nikogo oprócz niej, a samolot, którym miała lecieć, miał planowo przewozić jedynie załogę. W ten sposób została jedyną pasażerką samolotu. Specjalnie dla niej stewardessa przeprowadziła obowiązkowy instruktaż dotyczący bezpieczeństwa na pokładzie oraz w sytuacjach awaryjnych. 

Niejeden podróżnik chętnie zamieniłby się z nią miejscami!

Fot. Shutterstock 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Stambułu, z Katowic do Genewy oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Splitu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Moskwy, Okazje na loty na Seszele, Okazje na loty Wizz Air, Okazje na loty z Polski do 200 zł, Okazje na loty z Polski, bilety lotnicze z Warszawy Okęcie do Lizbony, bilety lotnicze promocje, loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Ręczniki, Zawieszki do bagażu, Na prezent i Walizki twarde.