Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

WOW! Takich zdjęć kobiet z całego świata jeszcze nie widziałeś! Nie można oderwać wzroku!

shutterstock_93888748

Piękno to kwestia dyskusyjna. Zależy od gustów. A wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje! Pewna fotografka postanowiła jednak pokazać piękno kobiet z całego świata. "Atlas Piękna" to projekt mający na celu pokazanie różnorodności, a także postrzegania i rozumienia piękna właśnie.

Na podstawie portretów kobiet z wielu krajów autorka projektu - Mihaela Noroc chciała zbadać dokładnie temat piękna i oddać hołd kobiecości.

Mihaela zwiedziła już niemal cały świat podróżując od Australii przez Chiny, Uzbekistan, Finlandię po Ekwador. Nie zmienia się tylko cel, którym nieustannie jest fotografowanie kobiet.

Mihaela Noroc mówi:

Staram się dowiedzieć, jak najwięcej o swoich bohaterkach; sprawić, by poczuły się wyjątkowe. Komunikuję się w pięciu językach, co znacznie ułatwia mi nawiązanie rozmowy. Najbardziej cenię naturalność. Staram się uchwycić ich szczerość i szczęście. W mojej fotografii pragnę przede wszystkim uchwycić uczucie ciepła i spokoju, które czasem pochodzi z oczu kobiety. Wielu ludzi z całego świata spotyka się z dyskryminacją tylko dlatego, że mają inny kolor skóry, wyznają inną religię czy urodzili się w innym kręgu kulturowym. Myślę, że piękno tkwi w różnorodności, której możemy się nauczyć, by być bardziej tolerancyjni. Chcę, by Atlas Piękna był inspiracją dla wszystkich kobiet, które chciałyby być piękne i autentyczne, ale mają przed tym pewne obawy. Chcę pokazać, że każda kobieta świeci jak gwiazda. To, co czyni człowieka pięknym to nie tylko rysy twarzy, ale oryginalność i pewność własnej osoby

Każda z tych kobiet ma za sobą niezwykłą historię, a większość z nich nie pochodzi z krajów, gdzie autorka zrobiła im zdjęcie. Los sprowadził je akurat na tę drogę. Możesz zajrzeć na profil instagramowy i poznać historie niektórych z nich. My pokażemy Ci kilkanaście, z całego zbioru przepięknych, fotografii Mihaeli.

Mongolia, Azja

Fot. Shutterstock


Nowy Jork, USA


Azerbejdżan, Azja


Rio de Janeiro, Brazylia


Pushkar, Indie


Istanbul, Turcja


Transylwania, Rumunia


Teheran, Iran


Afganistan, Azja


Lizbona, Portugalia


Timisoara, Rumunia


Nepal, Azja


Petersburg, Rosja


Delfy, Grecja


Guatemala, Ameryka Środkowa


Hawana, Kuba


Vladikavkaz, Rosja


Shiraz, Iran


Zurych, Szwajcaria


Edynburg, Szkocja


Paryż, Francja


Mediolan, Włochy


Islandia

Nawigacja dodatkowa