Szalone Mikołajki w Krakowie! Aż dwie nowe trasy!

view-form-a-airplane-window-shutterstock_245436922

Tegoroczne mikołajki zapiszą się w historii lotniska w Krakowie. Ogłoszono aż dwie nowe trasy.

Od 26 grudnia 2017 r. będzie można skorzystać z bezpośredniego połączenia z Krakowa do stolicy Ukrainy. Największa ukraińska linia lotnicza, Ukraine International Airlines, proponuje podróż na trasie Kraków – Kijów na lotnisko Kijów Boryspol (KBP). Połączenia początkowo będą realizowane 6 razy w tygodniu, a od 8 stycznia codziennie. 

Ceny biletów na trasie Kraków – Kijów zaczynają się od 99 euro. Regularne połączenie ze stolicą Ukrainy to oferta całoroczna. Czas podróży to 1 godzina 45 minut. Rejsy będą obsługiwane przez samoloty typu Embraer 145 regional jet. 

Flydubai również ogłosił dzisiaj uruchomienie nowych, europejskich tras na przyszły rok. Codzienne loty do Krakowa rozpoczną się 8 kwietnia 2018 r. Trasa pomiędzy Krakowem a Dubajem będzie obsługiwana przez najnowsze Boeingi 737 MAX 8, które Flydubai zaprezentował na Dubai Airshow w listopadzie. 

Linie flydubai współpracują z Emirates na podstawie porozumienia codeshare, co umożliwi pasażerom podróżującym do Dubaju skorzystanie z wielu połączeń, które w swojej ofercie ma największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Flydubai będzie pierwszym przewoźnikiem oferującym loty z Dubaju do Krakowa.

Fot. Shutterstock 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!