przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Rekordowy rok Ryanair, mimo problemów i odwołanych lotów

ryanair-samolot-official-zachod-1000x643px

Wydawać by się mogło, że 2017 rok nie był zbyt dobry dla Ryanaira. Począwszy od strajków lotniczych we Francji, przez tysiące anulowanych lotów, a na masowych odejściach z pracy pilotów kończąc, wydarzenia tego roku mocno powinny wpłynąć na wyniki finansowe przewoźnika. Nic bardziej mylnego.

W listopadzie o 6% wzrosła liczba pasażerów Ryanaira (do 9.3 miliona osób) w porównaniu z tym samym okresem 2016 roku. A wciągu całego roku (bez grudnia) linia obsłużyła 128,7 miliona ludzi, co już stanowi 11% wzrostu w porównaniu z całym zeszłym rokiem. Być może w obecnym roku uda się Ryanairowi przełamać barierę 140 milionów pasażerów!

Nawet patrząc na pechowy dla linii lotniczej październik, wypełniony odwołanymi lotami, można odnieść wrażenie, że to wcale nie był wielki problem. Ryanair przewiózł wtedy 11,8 miliona osób, o 8% więcej niż w 2016 roku. A przecież wtedy nie było żadnych masowych anulacji! Oczywiście nie bez znaczenia w tak dobrych wynikach Ryanaira są intensywne kampanie marketingowe i liczne promocje, o których na bieżąco informowaliśmy.

Ryanair nadal kusi niskimi cenami, dlatego pasażerów nie odstraszają ani odwołane loty, ani problemy z zatrudnieniem pilotów, ani nawet celowe rozdzielanie rodzin czy znajomych tak, by nie siedzieli blisko siebie (dość jasna sugestia, by kupować wybrane miejsca). 2017 rok może być najlepszym w historii Ryanaira.

Fot. Ryanair 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Mediolanu, z Warszawy do Londynu oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Walencji.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Paryża, Okazje na loty na jeden dzień, Okazje na loty do Hiszpanii, Okazje na loty na Seszele, Okazje na loty w listopadzie, bilety lotnicze z Warszawy Modlin do Lizbony, tanie bilety lotnicze, tanie loty po Polsce.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Pokrowce na walizki, Torby na laptopa, Walizki miękkie i Walizki twarde średnie.