przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

LOT poleci dwa razy częściej do Berlina

LOT_fot_Embraer195_Jacek_Bonczek1

Od wczoraj LOT wykonuje bezpośrednie rejsy między Warszawą a Berlinem. W czerwcu 2018 r. polski przewoźnik uzupełni rozkład o dodatkową częstotliwość na tej trasie.

Połączenie między lotniskiem Berlin-Tegel a Warszawą od dzisiaj obsługują Bombardiery Q400 a także nowoczesne Embraery LOT-u. W ramach nowego połączenia między stolicami Polski i Niemiec LOT oferuje pasażerom tygodniowo na pokładach ponad 1000 miejsc. Od czerwca 2018 r. samoloty LOT-u będą obsługiwały to połączenie trzy razy dziennie.

Berlin-Tegel to szóste lotnisko w Niemczech obsługiwane przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Już wkrótce LOT będzie oferował bezpośrednie rejsy do siódmego portu - Norymbergi.

Adrian Kubicki, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej LOT, powiedział:

Cieszymy się, że możemy odpowiadać na potrzeby naszych pasażerów i zaoferować im dziś najdogodniejsze połączenie między Warszawą a Berlinem. Dla wielu osób podróżujących z Polski, będzie to nieporównywalne zaoszczędzenie czasu podróży. Z kolei dla pasażerów podróżujących z Berlina, nowe połączenie LOT-u zapewni dostęp do wielu kierunków azjatyckich w tym m. in. do Astany, Pekinu, Seulu czy Tokio. Od maja 2018 dołączy do nich także Singapur.

​Fot. Jacek Bonczek

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Berlina. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Berlina.

Jeżeli planujesz podróż do Niemiec, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Gdańska do Frankfurtu, bilety lotnicze Hamburg lub tanie loty z Warszawy do Frankfurtu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Katowic do Dortmundu i z Bukaresztu do Berlina.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Lizbony, Okazje na loty na Cypr, Okazje na loty do Barcelony, Okazje na loty na weekend z Warszawy, Pakiety na walentynki, bilety lotnicze Bergamo, loty z Nykoping do Berlina, tanie loty krajowe, wyszukiwarka tanich lotów, Loty w Czerwcu.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ręczniki, Gry, zabawki, Na prezent, Plecaki biznesowe i Torby podręczne.