Loty last minute na grudzień w Ryanair od 39 zł

Ryanair-MAX-2

Ryanair uruchomił dzisiaj jednodniową promocję na loty w grudniu. Ceny biletów zaczynają się od 39 zł.

Ryanair, z okazji rekordowej liczby wejść na stronę z zeszłego tygodnia, wprowadził dziś ofertę last minute na wyloty w grudniu. W sprzedaży jest aż 100.000 biletów już od 39 zł na 550 trasach. Oferta obowiązuje jedynie dziś (29 listopada) do północy.

Promocja jest sposobem na świętowanie rekordowej liczby wejść na stronę oraz rekordowej liczby rezerwacji w ciągu tygodnia promocji 'Black Friday'. Najwięcej wizyt oraz rezerwacji odnotowano we wtorek, 21 listopada, kiedy pobito poprzedni rekord z 9 stycznia 2017 r. Stronę internetową Ryanaira odwiedziło ponad 5 milionów osób, a najczęściej rezerwowanymi kierunkami były Madryt, Mediolan, Porto oraz Alicante i Malaga.

Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział:

Miło nam poinformować o naszych rekordowych wynikach w ciągu tygodnia promocji 'Black Friday'. Ostatni wtorek był dla nas bardzo pracowitym dniem, na naszej stronie internetowej odnotowaliśmy ponad 5 milionów wizyt. Cieszymy się, że możemy odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów i zaoferować loty w najniższych cenach w ramach coraz szerszej siatki połączeń.
Na naszej stronie internetowej można dziś zarezerwować loty już od 39 zł. W sprzedaży znajduje się aż 100.000 biletów na podróż w grudniu. Oferta obowiązuje jedynie dziś (29 listopada) do północy.

Fot. Ryanair 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!