przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty last minute na grudzień w Ryanair od 39 zł

Ryanair-MAX-2

Ryanair uruchomił dzisiaj jednodniową promocję na loty w grudniu. Ceny biletów zaczynają się od 39 zł.

Ryanair, z okazji rekordowej liczby wejść na stronę z zeszłego tygodnia, wprowadził dziś ofertę last minute na wyloty w grudniu. W sprzedaży jest aż 100.000 biletów już od 39 zł na 550 trasach. Oferta obowiązuje jedynie dziś (29 listopada) do północy.

Promocja jest sposobem na świętowanie rekordowej liczby wejść na stronę oraz rekordowej liczby rezerwacji w ciągu tygodnia promocji 'Black Friday'. Najwięcej wizyt oraz rezerwacji odnotowano we wtorek, 21 listopada, kiedy pobito poprzedni rekord z 9 stycznia 2017 r. Stronę internetową Ryanaira odwiedziło ponad 5 milionów osób, a najczęściej rezerwowanymi kierunkami były Madryt, Mediolan, Porto oraz Alicante i Malaga.

Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział:

Miło nam poinformować o naszych rekordowych wynikach w ciągu tygodnia promocji 'Black Friday'. Ostatni wtorek był dla nas bardzo pracowitym dniem, na naszej stronie internetowej odnotowaliśmy ponad 5 milionów wizyt. Cieszymy się, że możemy odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów i zaoferować loty w najniższych cenach w ramach coraz szerszej siatki połączeń.
Na naszej stronie internetowej można dziś zarezerwować loty już od 39 zł. W sprzedaży znajduje się aż 100.000 biletów na podróż w grudniu. Oferta obowiązuje jedynie dziś (29 listopada) do północy.

Fot. Ryanair 

Zobacz też

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Tbilisi, z Singapuru do Hongkongu i połączeń lotniczych z Warszawy do Rzymu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Lizbony, Okazje na loty do Włoch, Okazje na loty w październiku, Okazje na loty na weekend za granicę, Okazje do Islandii, loty z Barcelony do Wenecji, tanie loty krajowe, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Przewodniki, mapy, książki, Walizki kabinowe, Duże i Walizki twarde średnie.