10 nowych tras Wizz Air z Polski!

wizz_0084

Wizz Air uruchomi dziesięć nowych, długo oczekiwanych tras z Polski.

Połączą one Katowice z Porto, Monachium, Lwowem, Charkowem, Malagą, Faro i Podgoricą, Gdańsk z Lwowem, Warszawę z Podgoricą, a także Poznań z Dortmundem. Bilety na nowe połączenia dostępne są już w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 39 zł.

  • Loty z Katowic do Porto rozpoczną się 22. czerwca 2018 roku i będą się odbywały w poniedziałki i piątki. Ich cena rozpoczyna się 129 zł. 
  • Loty z Katowic do Monachium Memmingen rozpoczną się 20. czerwca 2018 roku i będą się odbywały w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Ich cena rozpoczyna się 39 zł. 
  • Loty z Katowic do Lwowa rozpoczną się 26. marca 2018 roku i będą się odbywały w poniedziałki i piątki (od 30. czerwca 2018 w poniedziałki, środy, piątki i niedziele). Ich cena rozpoczyna się 39 zł. 
  • Loty z Katowic do Charkowa rozpoczną się 20. czerwca 2018 roku i będą się odbywały w środy i niedziele. Ich cena rozpoczyna się 89 zł. 
  • Loty z Katowic do Malagi rozpoczną się 17. czerwca 2018 roku i będą się odbywały w środy i niedziele w sezonie letnim. Ich cena rozpoczyna się 89 zł. 
  • Loty z Katowic do Faro rozpoczną się 16. czerwca 2018 roku i będą się odbywały we wtorki i niedziele. Ich cena rozpoczyna się 129 zł. 
  • Loty z Katowic do Podgoricy rozpoczną się 18. czerwca 2018 roku i będą się odbywały w poniedziałki i piątki. Ich cena rozpoczyna się 89 zł.
  • Loty z Gdańska do Lwowa rozpoczną się 26. marca 2018 roku i będą się odbywały w poniedziałki i piątki. Ich cena rozpoczyna się 39 zł. 
  • Loty z Poznania do Dortmundu rozpoczną się 20. maja 2018 roku i będą się odbywały w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Ich cena rozpoczyna się 59 zł. 


Dodatkowo w czerwcu 2018 roku linia zamknie bazę operacyjną w Porcie Lotniczym Lublin nie rezygnując jednak z lotów z Lublina. Wizz Air będzie kontynuować operacje na pięciu trasach z Lublina do Eindhoven, Londynu Luton, Kijowa, Oslo Torp i Sztokholmu Skavsta. Airbus A320 umieszczony dotychczas w bazie w Lublinie wzmocni działalność Wizz Air w Porcie Lotniczym w Katowicach.

 Fot. Wizz Air

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Patras. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Patras.

Jeżeli wybierasz się do Polski, koniecznie sprawdź też tanie loty z Girony do Katowic, bilety lotnicze Balice Warszawa lub tanie loty z Brukseli do Warszawy.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Kopenhagi do Warszawy i z Londynu do Warszawy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Rzymu, Wycieczki na południe, bilety lotnicze Szczecin Warszawa Okęcie, tanie loty z Londynu do Poznania, wyszukiwarka lotów, loty po Polsce, Lot z Krakowa do Patras 16 Czerwca 01 Lipca.