Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

3 nowe trasy Ryanair z dwóch lotnisk! Sprawdź dokąd polecisz

ryanair-samolot-official-zachod-1000x643px

Ryanair ogłosił dziś wprowadzenie aż trzech nowych tras z Polski.

Już od przyszłego roku polecimy z Poznania do Mediolanu Bergamo. Połączenie będzie wykonywane od marca 2018 r. 2 razy tygodniowo. Z okazji ogłoszenia nowej trasy Ryanair wprowadza do sprzedaży bilety z Poznania do Mediolanu Bergamo już od 85 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż od marca do maja 2018 r. dostępne będą na stronie przewoźnika od środy 22 listopada do wtorku 28 listopada do północy.

Dwie pozostałe trasy dotyczą Modlina. Polecimy z tego lotniska do Pescary oraz Rimini. Loty zostaną uruchomione od marca 2018 r., a połączenia na obu trasach będą wykonywane 2 razy tygodniowo. Również z okazji ogłoszenia tych dwóch nowych tras Ryanair wprowadza do sprzedaży bilety w cenie od 106 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż od marca do maja 2018 r. dostępne będą na stronie przewoźnika od środy 22 listopada do wtorku 28 listopada do północy.

Mariusz Wiatrowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica, powiedział:

„To kolejna bardzo dobra wiadomość dla poznańskiego lotniska w tym roku. Linie lotnicze Ryanair zdecydowały się rozszerzyć swoją siatkę połączeń o kolejny, już 17 kierunek dostępny bezpośrednio z Poznania. Decyzja Ryanair cieszy nas tym bardziej, że ponownie wracamy z połączeniami do Włoch, na początek na znane i lubiane przez naszych pasażerów lotnisko Mediolan-Bergamo, stanowiące bramę do całych północnych Włoch."

Anna Żebrowska-Dreger – Z-ca Szefa Biura Handlowo-Marketingowego Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa Modlin Sp. z o.o. powiedziała:

„Zawsze z dużym zadowoleniem przyjmujemy informacje o uruchomieniu kolejnych bezpośrednich połączeń z lotniska Warszawa Modlin. Nasi pasażerowie coraz częściej korzystają z lotniska w okresie wakacyjnym. Włochy cieszą się ich ogromnym zainteresowaniem. Tym razem, oprócz lotów do Rzymu, Wenecji, Neapolu, Pizy, Bolonii czy Bergamo będą mogli skorzystać w sezonie letnim 2018 z oferty lotów do popularnych nadmorskich włoskich kurortów tj. Rimini i Pescary. Jesteśmy przekonani, że proponowane połączenia usatysfakcjonują naszych pasażerów na tyle, by stać się hitem sezonu."

Fot. Ryanair 

Nawigacja dodatkowa