przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Kobieta odkryła zdradę męża w samolocie - pilot musiał awaryjnie lądować

Qatar-14

Samolot lecący z Dohy na Bali musiał awaryjnie lądować na lotnisku w Ćennaj w Indiach. Powód jest zaskakujący.

Kobieta znajdująca się na pokładzie spowodowała na tyle duże zamieszanie, że pilot zdecydował się na wcześniejsze nieplanowane lądowanie. Okazało się, że w trakcie lotu dowiedziała się, że mąż ją zdradza. 

Sprawczyni zamieszania podróżowała wraz z mężem i dzieckiem na Bali. Rodzina miała tam spędzić wakacyjny wyjazd. W trakcie lotu mężczyzna zasnął, a jego żona użyła jego kciuka, by odblokować telefon. Na urządzeniu znalazła dowody zdrady i wpadła w szał. 

Załoga starała się uspokoić kłócącą się parę, jednak bez skutku. Pilot Qatar Airways zdecydował się na lądowanie w Indiach, by usunąć z pokładu awanturujących się pasażerów. Żona, mąż oraz ich dziecko zostali na lotnisku w Ćennaj, natomiast pozostali pasażerowie dokończyli swoją podróż już bez większych problemów, odnotowując jedynie dwugodzinne opóźnienie. 

Awanturująca się para spędziła dzień w indyjskim areszcie ze względu na brak wiz do tego kraju. Obyło się jednak bez interwencji policji.

 Fot. Qatar Airways

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Pilot Point. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Pilot Point.

Jeżeli planujesz podróż do USA, sprawdź też tanie loty z Gdańska do Seattle, bilety lotnicze z Warszawy Modlin do Nowego Jorku La Guardia lub tanie loty z Krakowa do Chicago.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Nashville i z Wrocławia do Los Angeles.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dubaju, Okazje na loty na weekend, Okazje z Polski, Okazje na loty z Polski na wyspy włoskie, Pakiety w kwietniu, bilety lotnicze Warszawa Okęcie, loty z Krakowa do Nowego Jorku, tanie loty krajowe, wyszukiwarka lotów, z Polski do Usa.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Bagaż Wizzair, Torby dla dzieci, Plecaki biznesowe, Plecaki szkolne i Walizki dla dzieci.