przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Kobieta odkryła zdradę męża w samolocie - pilot musiał awaryjnie lądować

Qatar-14

Samolot lecący z Dohy na Bali musiał awaryjnie lądować na lotnisku w Ćennaj w Indiach. Powód jest zaskakujący.

Kobieta znajdująca się na pokładzie spowodowała na tyle duże zamieszanie, że pilot zdecydował się na wcześniejsze nieplanowane lądowanie. Okazało się, że w trakcie lotu dowiedziała się, że mąż ją zdradza. 

Sprawczyni zamieszania podróżowała wraz z mężem i dzieckiem na Bali. Rodzina miała tam spędzić wakacyjny wyjazd. W trakcie lotu mężczyzna zasnął, a jego żona użyła jego kciuka, by odblokować telefon. Na urządzeniu znalazła dowody zdrady i wpadła w szał. 

Załoga starała się uspokoić kłócącą się parę, jednak bez skutku. Pilot Qatar Airways zdecydował się na lądowanie w Indiach, by usunąć z pokładu awanturujących się pasażerów. Żona, mąż oraz ich dziecko zostali na lotnisku w Ćennaj, natomiast pozostali pasażerowie dokończyli swoją podróż już bez większych problemów, odnotowując jedynie dwugodzinne opóźnienie. 

Awanturująca się para spędziła dzień w indyjskim areszcie ze względu na brak wiz do tego kraju. Obyło się jednak bez interwencji policji.

 Fot. Qatar Airways

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Pilot Point. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Pilot Point.

Jeżeli planujesz podróż do USA, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Gdańska do Seattle, bilety lotnicze z Wrocławia do Los Angeles lub tanie loty z Warszawy do Nowego Jorku.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Krakowa do Chicago i z Warszawy do Nashville.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Okazje na loty do 5 dni, Okazje na loty na wyspy greckie, Okazje na loty do Grecji, Wycieczki na wyspy hiszpańskie, połączenia z Wrocławia do Chicago, bilety lotnicze Nowy Jork J.F.Kennedy International, bilety lotnicze promocje, tanie loty krajowe, w Sierpniu.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki, Kosmetyki, akcesoria, Torby na laptopa, Walizki twarde małe i Walizki twarde średnie.