przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Polecimy LOT-em z Szyman do Lwowa!

LOT_fot_Embraer195_Jacek_Bonczek1

LOT rozszerza swoją ofertę o kolejny port regionalny. Już od marca 2018 r. pasażerowie podróżujący z Mazur zyskają bezpośrednie połączenie do Lwowa.

To już ósme bezpośrednie połączenie LOT-u na Ukrainę, a jednocześnie 12 port w Polsce obsługiwany przez LOT. Rejsy między Lotniskiem Chopina w Warszawie a Portem Olsztyn-Mazury zaczną się 27 marca 2018 r. Pasażerowie z Szyman zyskają tym samym możliwość podróży do Lwowa dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty. Samolot będzie startował ze Lwowa o godz. 1:40, żeby następnie wylądować w Szymanach o 2:15. W drugą stronę start z Szyman przewidziany jest na godz. 3:10, a lądowanie we Lwowie o 5:35.

Rejsy będą odbywały się samolotem Bombardier Q400, który ma na pokładzie 78 foteli dla pasażerów. Bilety są już w sprzedaży, a ich ceny rozpoczynają się od 239 zł za podróż w dwie strony.

Adrian Kubicki Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej LOT, powiedział:

Chcemy zapewnić pasażerom ze wszystkich regionów Polski najdogodniejszą podróż wszędzie tam, gdzie obserwujemy potencjał pasażerski. Warto zauważyć, że Szymany są już 11. polskim portem regionalnym obsługiwanym przez LOT. Od 2017 r. rozszerzyliśmy naszą siatkę połączeń o cztery porty regionalne, uruchamiając bezpośrednie rejsy z Zielonej Góry, Lublina, Bydgoszczy i Olsztyna. Niezmiernie cieszy nas, że możemy stale rozwijać ofertę połączeń nie tylko z Warszawy.

Fot. Jacek Bonczak, LOT 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Lwowa. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety ze Lwowa.

Jeżeli wybierasz się do Ukrainy, sprawdź też tanie loty z Warszawy do Odessy, bilety lotnicze Warszawa Modlin Kijów lub tanie loty z Warszawy do Lwowa.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Okazje na loty z Warszawy, Okazje na loty do Izraela, Okazje na loty Ryanair do 200 zł, Okazje na loty z Polski do 100 zł, bilety lotnicze z Katowic Pyrzowice do Genewy, tanie bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot, Lot z Katowic do Lwowa 04 20 Grudnia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Mapy zdrapki, Dla Dzieci, Plecaki dla dzieci, Torby na laptopa i Torby sportowe.