przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

W 2017 roku powstało 79 nowych linii lotniczych, a ty pewnie nawet o nich nie słyszałeś

Vacation-Airplane-Trip-to-Las-Vegas.-Landing-Aircraft-in-Las-Vegas-Nevada-United-States.-shutterstock_424304647

Zgodnie z najnowszymi danymi z Airline Network News and Analysis średnio co 3,5 dnia powstaje nowa linia lotnicza.

Inwestorów nie przerażają ani kwestie międzynarodowe, ani brak stabilności geopolitycznej, ani nawet kwestie bezpieczeństwa. Najwyraźniej właśnie teraz jest dobry moment na założenie własnej linii lotniczej: ceny paliwa są niskie, a optymizm na rynku trwa.

Choć 2017 rok jeszcze się nie skończył, to do tej pory w czasie jego trwania powstało aż 79 nowych linii lotniczych. W samej Europie ta liczba sięga 29. W tym samym czasie niektórzy przewoźnicy zbankrutowali (np. Air Berlin czy Monarch Airlines).

Najwięcej linii powstało w Wielkiej Brytanii i Chinach. Każdy z tych krajów zyskał po 5. nowych przewoźników. Stany Zjednoczone uplasowały się na drugim miejscu z 3. nowymi liniami. Tuż za nimi znalazła się Kanada z dwoma nowymi przewoźnikami.

Wiele z nowych linii lotniczych to spółki-córki istniejących przewoźników. Ich zadaniem jest przyciągnięcie nowych klientów niskimi cenami biletów oraz lotami na mniejsze lotniska. Pozostałe to całkowicie nowe firmy, jednak w dużej mierze również operujące na krótszych trasach.

Oto kilka z europejskich nowych linii lotniczych: armwings, FlyValan, JetClass, LEVEL, Bulgarian Eagle, Corendon Airlines Europe, Electra Airlines, FlyVolare, Star East Airlines, Saif Air, SmartAvia, Montefly, Waves. Słyszeliście o którejś z nich?

Fot. Shutterstock 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Munich Neubiberg Ai. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Munich Neubiberg Ai.

Jeżeli wybierasz się do Chin, koniecznie sprawdź też tanie loty z Szanghaju do Pekinu, bilety lotnicze Schoenefeld Kanton Guangzhou lub tanie loty z Warszawy do Pekinu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Hongkongu do Szanghaju.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Aten, Okazje na loty do Indonezji, Okazje na loty do Londynu, Wycieczki w sierpniu, Pakiety z Radomia, loty z Gdańska do Londynu, bilety lotnicze promocje, tanie loty krajowe, Lot z Warszawy do Pekinu 10 18 Wrzesnia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Adaptery podróżne, Dla Dzieci, Plecaki na kółkach, Torby i Torby na laptopa.