Loty transferowe w Ryanair - już wkrótce dwa loty na jednym bilecie z Krakowa!
W ciągu najbliższych dni zostanie uruchomiona nowa usługa Ryanair. Będziemy mogli odbyć dwa loty z Krakowa na jednym bilecie.
Krakowskie lotnisko będzie pierwszym portem, w którym Ryanair wprowadzi usługę transferową. Z Balic polecimy np. do Bari z przesiadką w Bergamo. Drugim miejscem przesiadkowym jest lotnisko w Rzymie.
Ta usługa pojawiła się już w systemie rezerwacyjnym Ryanaira, natomiast sama możliwość przesiadek w Rzymie i Bergamo uruchomiona została w maju tego roku. Dzięki nowej usłudze będzie można odbyć przesiadkę w ramach jednej rezerwacji, bez konieczności ponownego przechodzenia kontroli i nadawania bagażu. Z Krakowa będziemy mogli polecieć do Bari, Brindisi (Apulia) i Katanii (Sycylia), korzystając z przesiadki w Bergamo.
Fot. Ryanair