Ryanair zaskakuje! Wprowadza zupełnie nowe trasy!

Ryanair-MAX-2

Kto by pomyślał! Mimo poważnych problemów wynikających z odwołanych lotów i napiętej sytuacji wewnątrz firmy, Ryanair decyduje się na otwarcie nowych połączeń.

Już wkrótce polecimy z Rzeszowa i Wrocławia do Aten (to już wiemy oficjalnie). Dodatkowo możliwe, że do Aten polecimy także z Łodzi i Gdańska. 

Irlandzkie linie Ryanair zapowiedziały uruchomienie lotów z Wrocławia do Aten. Nowe połączenie ruszy w maju 2018 roku. Rejsy będą realizowane dwa razy w tygodniu. Bilety są już dostępne w sprzedaży. 

Siatka połączeń lotniska w Jasionce poszerzy się o loty do Aten wiosną przyszłego roku. Połączenie z Rzeszowa do stolicy Grecji wystartuje 16 maja i realizowane będzie raz w tygodniu w każdą środę. 

Z kolei loty z Gdańska do Aten mają ruszyć 11 maja 2018 roku i będą się odbywać dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i piątki). Loty z Łodzi będą miały miejsce najprawdopodobniej raz w tygodniu, a rozpoczną się od 12 maja 2018 roku.

 Fot. Ryanair

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Hanoweru. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Hanoweru.

Jeżeli wybierasz się do Niemiec, być może zainteresują Cię również tanie loty z Warszawy do Hanoweru, bilety lotnicze do Frankfurtu lub tanie loty z Krakowa do Hamburga.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Hahn i z Katowic do Dortmundu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Nowego Jorku, Okazje na loty z Polski do Włoch, bilety lotnicze Praga Ruzyne Warszawa Okęcie, loty z Poznania do Frankfurtu, bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów, Lot z Wroclawia do Hanoweru 06 08 Kwietnia.