14 opóźnionych lotów, zamknięte 4 pasy lotniska... przez pudla

Flight-delayed-or-cancelled-display-panel-in-airport-shutterstock_244133716

Pragnący wolności pudel uciekł z transportu i spowodował duże utrudnienia na lotnisku w Tokio.

Określenie "dobry piesek" na pewno nie pasuje do pudla, który wdarł się na płytę lotniska Haneda w poniedziałek. Port musiał zostać tymczasowo zamknięty, by schwytać psa i umożliwić bezpieczne starty i lądowania. Choć pasażerowie przyzwyczajeni są, że raz na jakiś czas samoloty się spóźniają, to na pewno nie przewidzieli, że taka sytuacja może być spowodowana przez, skądinąd uroczego, pudla. 

Pies został nadany jako ładunek cargo przez pasażera Japan Airlines. Jednak podczas załadunku do samolotu, udało mu się wyrwać na wolność. Zarząd lotniska podjął natychmiastową decyzję o zamknięciu pasów startowych, co spowodowało opóźnienia 14 samolotów. 

Pudla udało się złapać dopiero po 40 minutach intensywnego pościgu. Niezbędny w tym celu był jednak właściciel niesfornego psa, który został wyprowadzony z pokładu samolotu i poproszony o przywołanie pupila. Pudel bawił się podczas swojej ucieczki wyśmienicie, zdecydowanie gorzej znieśli to pasażerowie opóźnionych lotów.

Fot. Shutterstock 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Londynu, z Warszawy do Tbilisi oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Hongkongu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Lizbony, Okazje na loty do Francji, loty z Gdańska do Madrytu, wyszukiwarka tanich lotów, loty po Polsce.