Przerażające lądowanie podczas silnego wiatru! Nie chciałbyś być na pokładzie (film)

emirates-1679202_1280

W czwartek (5.10) Martin Bogdans był świadkiem niezwykłego lądowania Airbusa A380 na lotnisku w Dusseldorfie. Pasażerowie przeżyli chwile grozy, a wideo z tego wydarzenia obejrzało już ponad 100 tys. osób.

Jak podaje tvn24 Niemiec od lat obserwuje samoloty m.in. na tym lotnisku, ale widział też już tysiące lądowań w całej Europie. To jednak było niezwykłe. Załoga linii Emirates pomimo silnego wiatru postanowiła wylądować na docelowym lotnisku rejsu. 

Martin Bogdans, autor nagrania mówi:

Jeszcze w powietrzu piloci musieli wyrównać maszynę nad pasem lądowania. Później za pomocą steru ogonowego walczyli z bocznym wiatrem, aby utrzymać się na pasie. Nigdy nie widziałem, by maszyna zachowywała się tak po zetknięciu z ziemią

 Można sobie tylko wyobrazić jakie emocje królowały na pokładzie największego samolotu pasażerskiego świata. Umiejętności pilotów i pełen profesjonalizm uratowały maszynę i pasażerów przed wypadkiem.

 Fot. Pixabay

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Splitu, z Krakowa na Majorke i, połączeń lotniczych z Warszawy do Brukseli.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Paryża, Okazje na loty na walentynki, bilety lotnicze Warszawa Okęcie Malaga, tanie loty krajowe, tanie loty po Polsce.