Najlepsze filmy turystyczne 2017 - będziesz zachwycony!

Meteora-Grecja-shutterstock_198600251

Lubisz oglądać inspirujące podróże, kiedy nie jesteś akurat pośrodku własnej przygody? To się dobrze składa, bo właśnie wybrano najlepsze filmy promujące turystykę w różnych krajach na świecie.

Światowa Organizacja Turystyki ogłosiła właśnie zestawienie najciekawszych i najlepszych filmów. Wybierano materiały z kampanii marketingowych różnych krajów świata, które miały na celu promocję potencjału turystycznego. Można było zgłaszać filmy powstałe po 2011 roku, jednak wszystkie zwycięskie projekty powstały w 2017 roku. 

Wśród nadesłanych propozycji znajdziesz m.in. relację z przeprawy przez pustynię Atakama w Chile, czy wspinaczkę do położonego na górze meczetu w Tunezji. Jednak prawdziwi zwycięzcy to 5 filmów, które w sumie na YouTubie zebrały 1,2 miliona wyświetleń. Oto najciekawsze filmy podzielone na rejony geograficzne:

Europa, Grecja

Fot. Shutterstock 


Azja, Indonezja


Afryka, Tunezja


Ameryka Południowa, Chile


Bliski Wschód, Egipt

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Brukseli, z Berlina do Madrytu i, połączeń lotniczych z Wrocławia do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Paryża, Wycieczki na słoneczne wyspy, loty z Gdańska do Londynu, tanie bilety lotnicze, krajowe bilety lotnicze.