Poznajcie podróżującą parę, która świat zwiedza w czerwonym busie

Tourism-and-photography.-Young-traveling-woman-with-camera-and-rucksack-walking-by-sea-beach-shutterstock_603946526

Niektóre konta na Instagramie potrafią wzbudzić całkiem mocne ukłucie zazdrości. Najwyraźniej są na świecie ludzie, którzy przez cały rok podróżują po świecie, robią piękne zdjęcia i jeszcze na tym zarabiają. Renee Hahnel i Matthew Hahnel zdecydowanie należą do tego wąskiego grona szczęśliwców.

Dzięki swoim przepięknym zdjęciom z różnych zakamarków świata, byli w stanie zdobyć sporą popularność w świecie blogerów podróżniczych. I choć podróżują już razem od dłuższego czasu to dopiero ostatni projekt sprawił, że stali się rozpoznawalni. Współpracując z firmą Evolve podróżują w swoim czerwonym busie po Stanach i odwiedzają wszystkie 59. parków narodowych.

Nie tylko podróżują po najpiękniejszych miejscach w USA i zamieszczają piękne zdjęcia, ale również starają się rozpowszechnić wiedzę o parkach i wspierać ochronę przyrody. Zobaczcie w jakich wspaniałych miejscach już byli.

Fot. Shutterstock


polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Wrocławia do Londynu, z Warszawy do Stambułu oraz, połączeń lotniczych ze Splitu do Warszawy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Stambułu, Okazje na loty z Katowic, loty z Warszawy do Malagi, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów.