przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Wi-Fi w każdym samolocie? Ta linia lotnicza jest pierwsza w Europie!

Casually-dressed-middle-aged-man-working-on-laptop-in-aircraft-cabin-during-his-business-travel.-Shallow-depth-of-field-photo-with-focus-on-businessman-eye-shutterstock_314771579-1

Choć dostęp do internetu stał się dla wielu podstawową potrzebą to nadal jest z tym problem na pokładach samolotów. Wi-Fi można oczywiście spotkać u wielu przewoźników, jednak w Europie żaden nie oferował do tej pory dostępu do sieci we wszystkich swoich maszynach. Teraz to się zmieniło.

Virgin Atlantic wprowadził Wi-Fi we wszystkich swoich samolotach łącznie z tymi obsługiwanymi przez jego partnera - Delta Airlines. To czyni go pierwszym przewoźnikiem w Europie, który udostępnia internet pasażerom we wszystkich swoich maszynach (jest ich 39).

Virgin Atlantic ma dostępne trzy opcje korzystania z internetu dla pasażerów. Jedną tańszą, droższą i najdroższą. 

Opcja tańsza:

Dostęp do Wi-Fi można wykupić za 2,99 funtów. Co prawda ograniczony jest on jedynie do aplikacji wysyłających wiadomości (Whatsapp, iMessage, Messenger i podobne). Ze względu na limit danych nie można wysyłać ani odbierać większych plików, takich jak mp. zdjęcia. Z internetu można korzystać podczas całego lotu, z drobnymi przerwami na start i lądowanie.

Opcja droższa:

Dostęp do internetu bez limitu przesyłu danych kosztuje 4,99 funtów, jest jednak ograniczenie czasowe (1 godzina). 

Opcja najdroższa: 

Dostęp do internetu bez limitu przesyłu danych i bez ograniczeń czasowych: koszt 14,99 funtów.

W Europie najlepszą usługę internetową na pokładach swoich samolotów oferuje Norwegian. Jego darmowe Wi-Fi dostępne jest na większości lotów wewnątrz europejskich, jednak nie obowiązuje na lotach międzykontynentalnych.

Fot. Shutterstock 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Johannesburga do Kapsztadu, z Warszawy do Dublina i, połączeń lotniczych z Warszawy do Paryża.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Nowego Jorku, Okazje na loty do Indonezji, tanie bilety z Warszawy do Malagi, loty z Gdańska do Londynu, krajowe bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Poduszki/zagłówki podróżne, Saszetki i portfele, Koce, poduszki, zagłówki i Walizki dla dzieci.