przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Wizz Air uruchamia nowe trasy z Gdańska!

wizz_0084

Pod koniec roku Wizz Air uruchomi nowe trasy z Gdańska. Polecimy do Wilna i Lizbony.

Loty zostaną uruchomione w grudniu, są już w systemie rezerwacyjnym. Do Wilna będzie można polecieć od 23. grudnia, loty będą się odbywały 3 razy w tygodniu (we wtorki, czwartki i soboty). Połączenie do Lizbony ruszy 21. grudnia, a loty będą się odbywały dwa razy w tygodniu (we wtorki i soboty).

Ceny biletów na loty do Wilna rozpoczynają się od 39 zł, natomiast do Lizbony od 169 zł.

Johan Eidhagen, Członek Zarządu ds. marketingu w Wizz Air, powiedział:

"Cieszymy się mogąc ogłosić ogromny rozwój naszej działalności w Gdańsku. Powiększając flotę do sześciu samolotów w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy tworzymy lokalnie nowe miejsca pracy w naszej linii oraz u naszych partnerów biznesowych. Dodanie dwóch nowych kierunków i zwiększenie o 22 liczby lotów tygodniowo w naszej gdańskiej siatce połączeń nie tylko zapewnia naszym klientom rozbudowaną ofertę niskokosztowych podróży, ale również powoduje wzrost ruchu turystycznego w Gdańsku, co pozytywnie wpływa na lokalną gospodarkę. Mamy nadzieję na owocną współpracę z lotniskiem i z niesłabnącym zaangażowaniem będziemy nadal działać na rzecz klientów w Polsce oferując możliwie najniższe ceny naszych usług. Załoga Wizz Air dba o doskonały poziom obsługi podczas lotów Wizz na pokładzie każdego z sześciu samolotów typu Airbus z naszej floty w Gdańsku."

Fot. Wizz Air 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty z Gdańska do Hanoweru. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Hanoweru do Gdańska.

Jeżeli planujesz podróż do Niemiec, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Warszawy do Frankfurtu, bilety lotnicze z Gdańska do Berlina Schoenefeld lub tanie loty z Gdańska do Frankfurtu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Gdańska do Monachium i z Warszawy do Hanoweru.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Londynu, Okazje na loty z Polski do Skandynawii, bilety lotnicze z Warszawy Modlin do Manchesteru Manchester International Airport, loty z Gdańska do Londynu, tanie loty krajowe, wyszukiwarka lotów, Lot z Warszawy do Hanoweru 29 31 Grudnia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Adaptery podróżne, Zawieszki do bagażu, Plecaki dla dzieci, Plecaki na kółkach i Walizki twarde.