Wizz Air uruchamia nowe trasy z Gdańska!

wizz_0084

Pod koniec roku Wizz Air uruchomi nowe trasy z Gdańska. Polecimy do Wilna i Lizbony.

Loty zostaną uruchomione w grudniu, są już w systemie rezerwacyjnym. Do Wilna będzie można polecieć od 23. grudnia, loty będą się odbywały 3 razy w tygodniu (we wtorki, czwartki i soboty). Połączenie do Lizbony ruszy 21. grudnia, a loty będą się odbywały dwa razy w tygodniu (we wtorki i soboty).

Ceny biletów na loty do Wilna rozpoczynają się od 39 zł, natomiast do Lizbony od 169 zł.

Johan Eidhagen, Członek Zarządu ds. marketingu w Wizz Air, powiedział:

"Cieszymy się mogąc ogłosić ogromny rozwój naszej działalności w Gdańsku. Powiększając flotę do sześciu samolotów w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy tworzymy lokalnie nowe miejsca pracy w naszej linii oraz u naszych partnerów biznesowych. Dodanie dwóch nowych kierunków i zwiększenie o 22 liczby lotów tygodniowo w naszej gdańskiej siatce połączeń nie tylko zapewnia naszym klientom rozbudowaną ofertę niskokosztowych podróży, ale również powoduje wzrost ruchu turystycznego w Gdańsku, co pozytywnie wpływa na lokalną gospodarkę. Mamy nadzieję na owocną współpracę z lotniskiem i z niesłabnącym zaangażowaniem będziemy nadal działać na rzecz klientów w Polsce oferując możliwie najniższe ceny naszych usług. Załoga Wizz Air dba o doskonały poziom obsługi podczas lotów Wizz na pokładzie każdego z sześciu samolotów typu Airbus z naszej floty w Gdańsku."

Fot. Wizz Air 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty z Gdańska do Hanoweru. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Hanoweru do Gdańska.

Jeżeli planujesz podróż do Niemiec, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Gdańska do Frankfurtu, bilety lotnicze z Gdańska do Dortmundu lub tanie loty z Gdańska do Monachium.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Gdańska do Berlina i z Warszawy do Hanoweru.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje na loty z Polski na wyspy greckie, bilety lotnicze z Krakowa Balice do Hamburga, bilety lotnicze Gdańsk Londyn, tanie loty krajowe, wyszukiwarka lotów, Lot z Wroclawia do Hanoweru 06 08 Kwietnia.