przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Ryanair wprowadza rezerwacje głosowe i nowe fotele. Świętuje miliard pasażerów!

aircraft-2410190_1280

Ryanair wprowadza kolejne ulepszenia w ramach realizacji 4. roku programu "Always Getting Better".

Przewoźnik zaprezentował ostatnie innowacje. Główną z nich jest możliwość dokonywania rezerwacji głosowych (system Alexa) na stronie Ryanaira. 

Ogłosił także, że nowe boeingi 737 MAX "Gamechanger", które mają być dostarczone na wiosnę 2019 roku, wyposażone będą w fotele typu "Zodiak slimline". Dzięki nowej aranżacji i stylizacji wnętrz nowych boeingów, będzie w nich również więcej miejsca (zarówno na nogi jak i w schowkach na bagaże). Dodatkowo dzięki zmianom w położeniu tylnej kuchni oraz toalet w końcu samolotu, pasażerowie Ryanaira będą mogli korzystać z wygodnych miejsc z 31 calami miejsca na nogi, a to więcej niż w British Airways czy klasie ekonomicznej Lufthansy. 

To ostatnie z inicjatyw Ryanaira w ramach 4. roku realizacji programu Always Getting Better. Celem przewoźnika,jest stanie się "Amazonem Podróży". Dzięki takim innowacjom jak loty łączone w Rzymie i Mediolanie, loty transatlantyckie z Madrytu dzięki współpracy z Air Europa, wyłączne partnerstwo z Erasmus Student Network, integracja z Apple Pay na pierwszych sześciu rynkach oraz ulepszona oferta Ryanair Rooms jest już coraz bliżej.

Ryanair świętował także miliard pasażerów od początku swojej historii, a więc pierwszego lotu z Waterford do Londynu Gatwick w czerwcu 1985 r.

Kenny Jacobs, Chief Marketing Officer Ryanaira, w Londynie powiedział:

Od naszego pierwszego lotu w 1985 r. przewieźliśmy właśnie miliardowego pasażera. Ogłosiliśmy również nasze ostatnie innowacje w ramach 4. roku realizacji programu Always Getting Better. Od dziś na naszej stronie internetowej można dokonać rezerwacji lotu czy hotelu głosem (system Alexa), można także sprawdzić status lotu. Z przyjemnością poinformowaliśmy również o dodatkowym miejscu na nogi (31 cali) w nowych samolotach Boeing 737 Max "Gamechanger" wyposażonych w fotele typu Zodiak slimlime

Fot. Pixabay 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Hanoweru. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Hanoweru.

Jeżeli planujesz podróż do Niemiec, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Katowic do Dortmundu, bilety lotnicze Warszawa Okęcie Hanower lub tanie loty z Warszawy do Frankfurtu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Krakowa do Hamburga i z Gdańska do Frankfurtu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Frankfurtu, Pakiety z Lublina, bilety lotnicze Londyn, loty z Poznania do Frankfurtu, bilety lotnicze promocje, wyszukiwarka tanich lotów, Lot z Warszawy do Hanoweru 29 31 Grudnia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki, Mapy zdrapki, Na prezent, Torby i Torby dla dzieci.