przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Poszedł do ślubu w koszulce i bieliźnie, bo Delta Air Lines zgubiły jego bagaż!

bridal-636018_128_20170725-102556_1

Wyobraź sobie, że lecisz na swój wymarzony ślub na Islandię. Bajka jest już tak blisko, a jednak tak daleko... bo linie lotnicze właśnie zgubiły Twój bagaż ze ślubnym strojem...

Znamy różne historie z zagubionym bagażem w tle, ale ta jest inna... 

Para z Waszyngtonu chciała wziąć ślub na Islandii. Piękny plan, no bo kto by nie marzył o ceremonii w takich cudownych okolicznościach przyrody, prawda? Jednak nie było tak kolorowo jak mogłoby się wydawać! Chociaż trzeba przyznać, że tego dnia na pewno nie zapomną do końca życia. A w sumie chyba o to chodzi ;) Zaczęło się od tego, że nie zdążyli na przesiadkę w Nowym Jorku. A żeby było weselej, linie lotnicze pokierowały ich naokoło. Polecieli do Rejkiawiku z przesiadkami w Paryżu i Berlinie. 

Kiedy w końcu dolecieli na miejsce okazało się, że w akcji zaginął bagaż Pana Młodego. A Ty co byś zrobił w takiej sytuacji?

Ci narzeczeni postanowili jednak mimo wszystko wziąć ślub. W co zatem ubrany był Młody? Kupili nowy garnitur? No nie... Tak się składa, że mężczyzna stanął przy swej ukochanej ubrany jedynie w bieliznę, buty i T-shirt z napisem: "Ten weselny garnitur jest wynikiem uprzejmości Delta Air Lines".

Walizka odnalazła się zaraz po uroczystości. A gdzie? A w punkcie zagubionego bagażu we Frankfurcie, bo tam ją błędnie nadano. 

Sprawa nabrała wielkiego rozgłosu na portalu Reddit.com. Ale trzeba przyznać, że nowożeńcy mają dystans i poczucie humoru :) Gratulujemy takiego rozwiązania!

źródło: news.com.au

Fot. Pixabay

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Greenville. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Greenville.

Jeżeli planujesz podróż do USA, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Gdańska do Seattle, bilety lotnicze z Warszawy Okęcie do Nowego Jorku lub tanie loty z Wrocławia do Los Angeles.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Krakowa do Chicago i z Warszawy do Nashville.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Paryża, Okazje na loty do USA, loty z Poznania do Londynu, tanie loty z Krakowa do Nowego Jorku, wyszukiwarka tanich lotów, loty po Polsce, z Warszawy do Usa.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Dla Dzieci, Walizki dla dzieci, Plecaki szkolne, Przewodniki, mapy, książki i Torby na kółkach.