Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Kilka słów o airbnb

b2ap3_thumbnail_ee4.jpg

Kiedy decydujemy się na lot zawsze pierwszy miejscem, na którym sprawdzamy ceny noclegów sprawdzamy jest airbnb. To jeden z najlepszych portali, na których penie i tanio można wynająć nocleg. Czy zawsze pewnie i niezawodnie?

 

Poznany zupełnie przypadkiem

O portalu dowiedzieliśmy się z jednego z serwisów o podróżach. Akurat była promocja, a my szukaliśmy noclegu w Budapeszcie. I tak zostaliśmy przyjaciółmi na dłużej. Jest to świetna opcja dla tych, którzy szukają niedrogiego noclegu w różnych miejscach świata.Jeśli planujesz tanie wakacje to doskonała opcja, ponieważ można nie tylko znaleźć wygodne lokum na czas wyjazdu, ale także zawierać ciekawe znajomości. Airbnb to pierwsze miejsce, w którym sprawdzamy cenę noclegu planując lot – dzięki temu możemy w przybliżeniu określić budżet, który przeznaczymy na daną podróż.

Prosty i bezpieczny

Strona serwisu jest bardzo intuicyjna, a wszystkie informacje można znaleźć bez mniejszego problemu. Wystarczy, że wpiszesz nazwę miasta, w którym szukasz noclegu, zaznaczysz interesujący cię zakres cen i przenosisz się w krainę dostępnych noclegów w wybranej lokalizacji. Nam dokonać ostatecznego wyboru miejsca zamieszkania pomaga również mapa, która ułatwia orientację, jak daleko od centrum znajduje się lokum. Prosta obsługa serwisu umożliwia nie tylko sprawne znalezienie miejsca, w którym można zamieszkać, ale także prostą i dość szybką rezerwację (choć z tym bywa różnie, o czym z pewnością jeszcze napiszę). Wysyłając prośbę o rezerwację wiemy, że nie będziemy czekali na nią dłużej niż 24 godziny – jeśli w tym czasie gospodarz nie potwierdzi naszej rezerwacji zostaje ona automatycznie odrzucona, dzięki czemu szybko można zacząć szukać innego noclegu. W naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie kilku interesujących miejsc i wysyłanie do nich po kolei próśb o rezerwację. Dzięki temu w przypadku odmowy zawsze mamy alternatywę i dzięki temu poszukiwań nie trzeba rozpoczynać jeszcze raz od początku. Dotychczas nocowaliśmy już w kilku miejscach i chętnie się nimi z Wami podzielę:

1. Barcelona: https://www.airbnb.pl/rooms/2461165 – skromny pokój dla niewymagających podróżników. Do dyspozycji gości jest kuchnia i łazienka, jednak łazienka przez cały pobyt budziła moje wątpliwości i raczej nie zachęcała do częstych wizyt. Poza tym mieszkanie jest czyste i zadbane, a co najważniejsze niemalże w samym centrum Barcelony. Wszędzie jest naprawdę blisko i to z pewnością jeden z największych plusów wynajmowania pokoju w tym mieszkaniu. Nie przypominam sobie żeby w czasie naszego pobytu doliczana była opłata za sprzątanie, więc najwidoczniej coś się zmieniło w zasadach wynajmu. Od gospodarzy otrzymaliśmy mapę miasta, która okazała się bardzo pomocna podczas zwiedzania (czy w końcu wydawcy zrozumieją, że dokładna mapa miasta to w przewodniku rzecz niezbędna?!). Niestety później musieliśmy ją zwrócić, co spowodowało, że mieliśmy jedną pamiątkę z podróży mniej.

b2ap3_thumbnail_ee1_20140903-060101_1.jpg

2. Budapeszt – https://www.airbnb.pl/rooms/1852662?s=mK_p – jedno z najładniejszych mieszkań, w jakich mieliśmy okazję przebywać podczas wyjazdu. To niewielka kawalerka nieopodal centrum Budapesztu. Znajduje się w starej kamienicy, ale mieszkanie jest ciepłe i przytulne. Sam gospodarz bardzo miły, po przyjeździe na miejsce wyjaśnił nam wszystko, po czym poprosił tylko abyśmy przed wyjazdem zostawili klucze do mieszkania w… skrzynce na listy ;) Mieszkanie było urocze i miało bardzo wygodne łóżko, co dla strudzonych wędrowców jest szczególnie ważne. Dodatkowym atutem był przewodnik w języku angielskim, który znaleźliśmy na stole w kuchni, ponieważ akurat dobrego przewodnika po Budapeszcie w żadnej z poznańskich księgarni nie mogliśmy znaleźć.

3. Tel-aviv

b2ap3_thumbnail_ee2.jpg

Ten i inne wpisy znajdziecie na blogu: http://podrozne.wordpress.com/

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!