Sfrustrowani turyści dali jedną gwiazdkę nieistniejącemu Azure Window

malta-bigstock-The-World-Famous-Azure-Window--94405091

Na wyspie Gozo jeszcze do niedawna znajdowała się jedna z największych atrakcji turystycznych Malty - Azure Window. Ta formacja skalna przyciągała rzesze ludzi, którzy obecnie odjeżdżają sfrustrowani i zniesmaczeni.

Okazuje się, że działające na wyspie specjalne autobusy wycieczkowe nadal mają jako jeden z punktów swojej trasy właśnie Azure Window. Powoduje to narastającą frustrację u turystów, którzy ocenili tę nieistniejącą atrakcję na jedną gwiazdkę w popularnym serwisie Tripadvisor.

Komentarze są jednoznaczne: "strata czasu", "trudno inaczej ocenić coś, co nie istnieje". Do niektórych informacja o zawaleniu się łuku w ogóle nie dotarła i kiedy przyjeżdżają w to miejsce, czują się oszukani. Oczywiście nadal na Gozo znajduje się dużo innych atrakcji, takich jak drugi łuk skalny, najstarsze wolnostojące monumenty na świecie czy średniowieczna katedra.

Azure Window zapadło się do morza po marcowym sztormie. 

Fot. Shutterstock 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Dalianu. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Dalianu.

Jeżeli planujesz podróż do Chin, koniecznie sprawdź też tanie loty z Szanghaju do Pekinu, bilety lotnicze Hong Kong Szanghaj Pu Dong lub tanie loty z Warszawy do Pekinu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Berlina do Kantonu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Wiednia, Lot + hotel, połączenia z Berlina do Manchesteru, wyszukiwarka lotów, loty po Polsce, Lot z Warszawy do Pekinu 10 18 Wrzesnia.