Sfrustrowani turyści dali jedną gwiazdkę nieistniejącemu Azure Window

malta-bigstock-The-World-Famous-Azure-Window--94405091

Na wyspie Gozo jeszcze do niedawna znajdowała się jedna z największych atrakcji turystycznych Malty - Azure Window. Ta formacja skalna przyciągała rzesze ludzi, którzy obecnie odjeżdżają sfrustrowani i zniesmaczeni.

Okazuje się, że działające na wyspie specjalne autobusy wycieczkowe nadal mają jako jeden z punktów swojej trasy właśnie Azure Window. Powoduje to narastającą frustrację u turystów, którzy ocenili tę nieistniejącą atrakcję na jedną gwiazdkę w popularnym serwisie Tripadvisor.

Komentarze są jednoznaczne: "strata czasu", "trudno inaczej ocenić coś, co nie istnieje". Do niektórych informacja o zawaleniu się łuku w ogóle nie dotarła i kiedy przyjeżdżają w to miejsce, czują się oszukani. Oczywiście nadal na Gozo znajduje się dużo innych atrakcji, takich jak drugi łuk skalny, najstarsze wolnostojące monumenty na świecie czy średniowieczna katedra.

Azure Window zapadło się do morza po marcowym sztormie. 

Fot. Shutterstock 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Dalianu. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Dalianu.

Jeżeli planujesz podróż do Chin, być może zainteresują Cię również tanie loty z Berlina do Kantonu, bilety lotnicze Modlin Pekin lub tanie loty z Hongkongu do Szanghaju.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Szanghaju do Pekinu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Wycieczki na Karaiby, bilety lotnicze Kraków Sankt Petersburg Petersburg Pulkovo, wyszukiwarka tanich lotów, tanie loty po Polsce, Loty w Styczniu.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Ładowarki, Saszetki i portfele, Plecaki dla dzieci i Walizki kabinowe.