Stewardessa rozbiła butelkę wina na głowie pasażera, który chciał otworzyć drzwi samolotu podczas lotu!

aircraft-494145_1280-1

Stewardessa rozbiła butelkę wina na głowie jednego z pasażerów. Dlaczego? Mężczyzna próbował otworzyć drzwi samolotu podczas lotu ze Stanów Zjednoczonych do Chin. Wydarzenie miało miejsce na pokładzie amerykańskich linii lotniczych Delta.

23-letni mieszkaniec Florydy Joseph Hudek w piątek stanął przed sądem w Seattle. Został on oskarżony o utrudnianie pracy załodze samolotu. 

Zdarzenie miało miejsce podczas lotu do Pekinu. Po godzinie od startu, siedzący w pierwszej klasie Hudek udał się do tylnych drzwi samolotu i usiłował je otworzyć. Dwie stewardessy chciały powstrzymać mężczyznę. Podczas szamotaniny jedna z kobiet uderzyła Hudeka w głowę butelką wina. Druga stewardessa zeznała, że mężczyzna nie przejął się uderzeniem litrową butelką i kontynuował walkę. Nie obyło się bez pomocy innych pasażerów. Nadpobudliwego mężczyznę udało się obezwładnić i związać. 

Ostatecznie Boeing 767-332 musiał zawrócić na lotnisko w Seattle, gdzie kłopotliwy pasażer został aresztowany.

Mężczyźnie grozi 20 lat więzienia i 250 000 dolarów grzywny.

Fot. Pixabay 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Zurychu, z Poznania do Londynu i, połączeń lotniczych z Wrocławia do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty na Boże Ciało, loty z Warszawy do Stambułu, wyszukiwarka lotów, loty po Polsce.