Ryanair wprowadza bilety łączone!

Ryanair-MAX-_20170517-161619_1

Ryanair ogłosił wprowadzenie pierwszych lotów łączonych. Na razie będzie można z tej opcji korzystać jedynie na lotnisku Rzym Fiumicino, ale wkrótce podróże tranzytowe mają być dostępne również w innych miejscach.

​Od dziś pasażerowie Ryanaira mogą: 

  • wyszukać lot łączony przez Rzym Fiumiciono na stronie internetowej Ryanair.com,
  • zarezerwować lot łączony na 10 pierwszych trasach z przesiadką w Rzymie Fiumicino (więcej tras wkrótce),
  • polecieć z/do Alicante, Barcelony, Bari, Brukseli, Comiso, Katanii, na Maltę oraz Sycylię (Palermo) przez Rzym,
  • skorzystać z tranzytów wewnątrz lotniska bez konieczności opuszczania strefy zastrzeżonej terminala,
  • nadać bagaż do miejsca docelowego bez konieczności odbioru i ponownego nadania w Rzymie Fiumicino,
  • otrzymać jedno potwierdzenie rezerwacji na oba odcinki lotu łączonego.

David O'Brien, Chief Commercial Officer Ryanaira powiedział:

"Cieszymy się bardzo mogąc uruchomić pierwsze loty łączone z przesiadką w Rzymie Fiumiciono. Umożliwiamy tym samym naszym pasażerom możliwość zarezerwowania lotów łączonych w najniższych cenach w Europie. Na początek w sprzedaży znajduje się 10 tras z Rzymu, z których mogą korzystać nasi pasażerowie tranzytowi bez konieczności wychodzenia ze strefy zastrzeżonej terminala, a także odbioru i ponownego nadania bagażu do miejsca docelowego. Usługa ta jest naszą najnowszą inicjatywą w ramach 4. roku realizacji programu "Always Getting Better". Już wkrótce (na przestrzeni kilku tygodni/miesięcy) w ramach lotów łączonych będzie można skorzystać z jeszcze większej liczby tras. Nadal prowadzimy również rozmowy z liniami lotniczymi Aer Lingus i Norwegian, a także innymi potencjalnymi partnerami, aby jeszcze w tym roku zaproponować naszym pasażerom loty łączone z wykorzystaniem połączeń realizowanych przez innych przewoźników."

 Fot. Ryanair

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Frankfurtu, z Gdańska do Madrytu oraz, połączeń lotniczych z Poznania do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Stambułu, Okazje na loty na weekend z Katowic, tanie bilety z Warszawy do Lizbony, bilety lotnicze, krajowe bilety lotnicze.