Rodzina wyrzucona z samolotu za wniesienie tortu?

Reading-newspaper-in-a-plane-shutterstock_18487321-3

W ostatnim czasie miało miejsce kilka wydarzeń, które nadszarpnęły dobrą opinią niektórych linii lotniczych. Brutalne wyrzucenie z samolotu pasażera United Airlines należy do najbardziej znanych. Kolejna kuriozalna sytuacja miała miejsce 3 maja na trasie z Nowego Jorku do Las Vegas. W jej wyniku z samolotu musiała wysiąść cała rodzina.

Rodzina Burke'ów twierdzi, że wyrzucono ją z samolotu za wniesienie na jego pokład tortu. Brzmi to dość niewinnie, jednak okazało się, że przewożenie takiego przedmiotu nastręcza sporych trudności. W efekcie sprzeczki ze stewardesą linii Blue Jet, rodzina musiała opuścić samolot. 

Linie lotnicze muszą bardzo uważać na sposób traktowania pasażerów, zwłaszcza że wszystko jest teraz filmowane. Tym razem jednak wina zdaje się leżeć po stronie Burke'ów, którzy nie chcieli odpowiednio zabezpieczyć tortu, przy okazji zachowując się głośno i rzucając krytyczne komentarze do stewardes.

Fot. Shutterstock 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Poznania do Londynu, z Johannesburga do Kapsztadu i, połączeń lotniczych z Singapuru do Siem Reap.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Lot + hotel z Polski, bilety lotnicze z Katowic Pyrzowice do Londynu Gatwick, bilety lotnicze Rębiechowo Londyn, tanie loty krajowe, loty po Polsce.