Podróżujesz z czworonogiem? Krakowskie lotnisko ma dla Ciebie dobre wiadomości

Psi-wybieg

Pasażerowie coraz częściej zabierają ze sobą w podróż zwierzęta - najczęściej są to psy i koty. Jeśli jesteś jednym z takich pasażerów to na pewno ucieszy Cię wiadomość, że Kraków Airport to pierwszy port lotniczy w Polsce, który wprowadził udogodnienia dla czworonogów.

Na terenie krakowskiego lotniska, obok parkingu terenowego (P2), znajduje się „Park dla zwierząt". Wybieg wyposażony jest m.in. w samouzupełniające się poidełko, kosz wraz z woreczkami oraz urządzenia do zabawy takie jak: płotki, pochylnia, przeskok w postaci okręgu, przeskok w postaci imitacji hydrantu z belką poprzeczną. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, do terminalu pasażerskiego mogą wejść tylko zwierzęta, które korzystają z transportu lotniczego, psy służbowe oraz psy asystujące osobom niepełnosprawnym.

Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport, powiedział:

Pracownicy krakowskiego lotniska uważnie wsłuchują się w głos pasażerów i obserwują światowe trendy, dzięki temu wprowadzane są kolejne udogodnienia dla pasażerów, także tych którzy w podróż lotniczą zabierają czworonożnych przyjaciół.

 Fot. Kraków Airport

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Belo Horizonte. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Belo Horizonte.

Jeżeli wybierasz się do Brazylii, powinny Cię również zainteresować tanie loty z Poznania do Fortalezy lub bilety lotnicze Warszawa Okęcie Sao Paulo.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Paryża, Okazje na loty na tydzień, bilety lotnicze Warszawa Stambuł Istambuł, bilety lotnicze promocje, tanie loty po Polsce, Lot z Berlina do Belo Horizonte 12 30 Marca.