United Airlines z takiej sławy chyba nie jest zadowolony! Tym razem pasażera na pokładzie samolotu ukąsił skorpion

United Airlines z takiej sławy chyba nie jest zadowolony! Tym razem pasażera na pokładzie samolotu ukąsił skorpion

Ostatni czas dla United Airlines zdecydowanie nie należy do najlepszych. Niechlubna sława obiegła już chyba cały świat. Pewnie nie ma już człowieka, który nie słyszał o ostatnim bulwersującym zdarzeniu z udziałem pasażera, kiedy to w brutalny i nieludzki sposób wyrzucono go z samolotu z powodu overbookingu. Jednak to nie koniec. United Airlines chyba mocno się stara o nagrodę wizerunkowej wtopy roku. 

Tym razem mężczyzna, który podróżował w klasie biznes z Houston w Teksasie do kanadyjskiego Calgary został ukąszony przez skorpiona (podejrzewa się, że zwierzę mogło ukryć się w gitarze jednego ze współpasażerów, który wracał prawdopodobnie z Gwatemali). Po prostu pech...

Kanadyjczyk podczas jedzenia poczuł, że coś spadło mu na głowę. Odruchowo sprawdził, co to i po chwili zorientował się, że trzyma w ręku skorpiona. Ten ukąsił go w palec.

Pasażerowi od razu udzielono pomocy. Personel skonsultował się z lekarzem. Ukąszenie nie spowodowało poważnego zagrożenia zdrowia mężczyzny.

Pasażer podróżował z żoną. United Airlines zaoferowała małżeństwu odszkodowanie. Kanadyjczyk nie zamierza pozywać przewoźnika.

Fot. Pixabay

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Johannesburga do Kapsztadu, z Krakowa do Dallas oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Tbilisi.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Frankfurtu, Okazje na loty na Cypr, loty z Wrocławia do Londynu, bilety lotnicze Londyn Gatwick, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Dla Dzieci, Gry, zabawki, Plecaki szkolne, Torby na laptopa i Walizki twarde średnie.