Zaoszczędź do 50% z Qatar Airways
Aktualności

United Airlines z takiej sławy chyba nie jest zadowolony! Tym razem pasażera na pokładzie samolotu ukąsił skorpion

United Airlines z takiej sławy chyba nie jest zadowolony! Tym razem pasażera na pokładzie samolotu ukąsił skorpion

Ostatni czas dla United Airlines zdecydowanie nie należy do najlepszych. Niechlubna sława obiegła już chyba cały świat. Pewnie nie ma już człowieka, który nie słyszał o ostatnim bulwersującym zdarzeniu z udziałem pasażera, kiedy to w brutalny i nieludzki sposób wyrzucono go z samolotu z powodu overbookingu. Jednak to nie koniec. United Airlines chyba mocno się stara o nagrodę wizerunkowej wtopy roku. 

Tym razem mężczyzna, który podróżował w klasie biznes z Houston w Teksasie do kanadyjskiego Calgary został ukąszony przez skorpiona (podejrzewa się, że zwierzę mogło ukryć się w gitarze jednego ze współpasażerów, który wracał prawdopodobnie z Gwatemali). Po prostu pech...

Kanadyjczyk podczas jedzenia poczuł, że coś spadło mu na głowę. Odruchowo sprawdził, co to i po chwili zorientował się, że trzyma w ręku skorpiona. Ten ukąsił go w palec.

Pasażerowi od razu udzielono pomocy. Personel skonsultował się z lekarzem. Ukąszenie nie spowodowało poważnego zagrożenia zdrowia mężczyzny.

Pasażer podróżował z żoną. United Airlines zaoferowała małżeństwu odszkodowanie. Kanadyjczyk nie zamierza pozywać przewoźnika.

Fot. Pixabay

Zapisz się do newslettera i odbierz nagrody!

Zostawiając adres mailowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Artweb-Media sp. z o.o. sp.k., ul. Wiwulskiego 27/6, 51-629 Wrocław. W każdej chwili możesz zmienić zdanie.