Najlepsze linie lotnicze Europy? Nigdy nie zgadniesz, co jest na 1. miejscu!

Najlepsze linie lotnicze Europy? Nigdy nie zgadniesz, co jest na 1. miejscu!

Pisaliśmy dzisiaj o najlepszych liniach lotniczych na świecie według użytkowników Tripadvisora. Zaskakujące jest również zestawienie najlepszych linii lotniczych Europy.

Okazuje się, że pierwsze miejsce w zestawieniu zajął rosyjski Aeroflot. Ta linia lotnicza jeszcze do niedawna była kojarzona z niskim poziomem bezpieczeństwa i słabo przeszkolonymi pilotami. To jednak uległo zmianie i Aeroflot przeszedł gruntowną przemianę. W zeszłym roku został nawet okrzyknięty najbezpieczniejszą linią lotniczą na świecie.

Na kolejnych miejscach na podium znalazły się Turkish Airlines i holenderski KLM. Z kolei wśród pierwszej dziesiątki najlepszych znalazł się również Icelandair, który zaskarbił sobie sympatię wielu podróżnych swoimi ciekawymi kampaniami promocyjnymi.

Oto top 10 najlepszych linii lotniczych w Europie wg Tripadvisora:

Aeroflot

Fot. Shutterstock


Turkish Airlines


KLM


Lufthansa


Swiss


Virgin Atlantic


Finnair


Austrian Airlines


Aer Lingus


Icelandair

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Splitu, z Warszawy do Barcelony i, połączeń lotniczych z Katowic do Gdańska.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Lizbony, Okazje na loty w grudniu, bilety lotnicze z Warszawy Okęcie do Londynu Gatwick, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Łóżeczka turystyczne, Walizki dla dzieci, Walizki twarde małe i Walizki twarde średnie.