Marzenie podróżnika: księgarnia, kawiarnia i galeria w Laosie - wszystko może być Twoje!

Marzenie podróżnika: księgarnia, kawiarnia i galeria w Laosie - wszystko może być Twoje!

Reżyserka żyjąca w Laosie postanowiła oddać w dobre ręce prowadzony przez siebie interes wart 250 000 dolarów, by ktoś inny mógł również spróbować życia jak ze snu.

Kanadyjka Isabel Dréan stworzyła w Laosie swoje wyśnione życie po tym, jak zakochała się w tym kraju. Podróż, która miała trwać dwa dni, zamieniła się w dziesięcioletnią przygodę. W tym czasie Isabel dorobiła się dobrze prosperującego interesu, w skład którego wchodzi księgarnia, kawiarenka i galeria. Oprócz tych miejsc, kobieta planuje oddać również swój motor, 10 000 dolarów gotówki oraz status rezydenta - inwestora.

To wszystko może zyskać osoba, która zostanie przez nią wybrana. Co trzeba zrobić, by przekonać ją akurat do siebie? Należy napisać esej na 200 słów lub stworzyć dwuminutowy film uzasadniający dlaczego właśnie Ty nadajesz się najbardziej na to miejsce. Isabel zależy na tym, by nadal wszystko było utrzymane w dobrym stylu. By wziąć udział w konkursie, należy wpłacić 50 dolarów wpisowego.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Fot. Shutterstock

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Rzymu, z Warszawy do Paryża oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Brukseli.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Frankfurtu, Pakiety we wrześniu, tanie bilety z Katowic do Londynu, tanie bilety lotnicze, tanie loty po Polsce.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Torby dla dzieci, Torby, Torby biznesowe i Walizki miękkie.