Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Musisz długo czekać na przesiadkę? Na tych lotniskach nie będziesz się nudził! Zabiorą Cię na wycieczkę po mieście!

Musisz długo czekać na przesiadkę? Na tych lotniskach nie będziesz się nudził! Zabiorą Cię na wycieczkę po mieście!

Jeśli jesteś już wprawionym w bojach podróżnikiem to nie boisz się zapewne wybierać długich podróży w odległe zakątki świata. To zazwyczaj wiąże się z przesiadką, a często nawet wieloma:) No i długim oczekiwaniem na następne połączenia. Ale czego się nie robi dla przygody. Na tych lotniskach jednak nie będziesz się nudził! A dlaczego? Sam zobacz!

​Portal oyster.com stworzył listę lotnisk, które oferują pasażerom bezpłatne zwiedzanie miasta. Możesz dać się porwać i zobaczyć z przewodnikiem najlepsze zabytki danego miasta, atrakcje kulturalne i spróbować lokalnej kuchni. Mnie nie trzeba by było długo namawiać! Lepsze to niż siedzenie i czekanie. Bagaż do przechowalni i w drogę... rozbudować trochę swoją podróż:) 

1. Port lotniczy Hamad, Doha, Katar

Wycieczka do centrum Dohy i zwiedzanie odbywa się dzięki liniom lotniczym Qatar Airways i Qatar Tourism Authority. Trwa ona 2 godziny i 45 min. Organizowana jest 4 razy dziennie. Możesz nawet odwiedzić wyspę Pearl-Katar i zrobić tam zakupy w ekskluzywnych butikach, a także zjeść obiad w ekstra restauracjach. Możesz też podziwiać dziedzictwo sztuki Katara Cultural Village. Tutaj przyda się pewnie grubszy portfel na zakupy;)

Fot. Shutterstock


2. Port lotniczy Singapur-Changi, Singapur

Jeśli akurat utkwiłeś na lotnisku w Singapurze i masz akurat 6 godzin wolnego to możesz pojechać na wycieczkę po mieście.  Masz też drugą opcję: wycieczka śladami historii albo pięknych widoków! Kogo, co interesuje:) Możesz zobaczyć Little India, Kampong Glam i Merlion Park. Po drodze jest też centrum finansowe, park rozrywki Singapore Flyer, a także Gardens by the Bay.


3. Port lotniczy Seul-Incheon, Korea Południowa

Tutaj masz do wyboru aż 8 darmowych wycieczek. Jeśli masz jedynie 2 godzinki do następnego lotu to możesz zobaczyć m.in. buddyjską świątynię Haedong Yonggungsa. Jeśli masz więcej czasu czekają Cię niezapomniane wrażenia w świątyni Heungryunsa. Możesz też zobaczyć most Inczon. Ale to nie wszystko. Możesz też skorzystać z wycieczki poza miasto. Kierunek- jaskinia Gwangmyeong. Mając 4 godziny śmiało zdążysz wybrać się na wycieczkę do miasta Songdo, gdzie zobaczysz lokalny Central Park i bazar Singi. Najdłuższa dostępna wycieczka to zwiedzanie Seulu. I tu też masz wybór spośród najlepszych atrakcji miasta: Bukchon Hanok Village, N Seoul Tower, Samcheong-dong albo rynek Gwangjang Market.


4. Port lotniczy Salt Lake City, USA

Tu musisz mieć minimum 2 godziny, żeby skorzystać z bezpłatnej wycieczki. Możesz zobaczyć zabytkowy plac Temple Square (z imponującym kościołem Jezusa Chrystusa) albo Muzeum Sztuki Współczesnej Utah.


5. Port lotniczy Stambuł-Atatürk, Turcja

Jeśli jesteś klientem linii Turkish Airlines i czekasz kilka godzin na następne połączenie możesz wybrać jedną z pięciu wycieczek. Większość z nich trwa około sześciu godzin (prócz porannej - 2,5 godziny). W tym czasie możesz zobaczyć najważniejsze atrakcje miasta: Mury Konstantynopola, Kryty Bazar, muzeum Hagia Sophia i Błękitny Meczet. Turecka gościnność jest powszechnie znana więc może nie zdziwi Cię fakt, że zaproszą Cię nawet na darmowy obiad lub kolację.


6. Port lotniczy Tajpej-Taiwan Taoyuan, Tajwan

​Lotnisko oferuje Ci dwie wycieczki do wyboru, pod warunkiem, że masz wolne 8 godzin. Co tu możesz zobaczyć? Świątynię Daoist Sanxia Qingshui Zushi i Sanxia Old Street. Będziesz na pewno podziwiał japońską architekturę barokową. Na koniec czeka Cię jeszcze wizyta w Świątyni Longshan, która jest doskonałym przykładem sztuki chińskiej i Grobowiec Czang Kaj-szeka.

Nawigacja dodatkowa