Zaoszczędź do 50% z Qatar Airways
Ciekawostki

Gdzie mieszkają najbardziej przyjaźni ludzie? Poznaj wyniki badań i leć tam!

Gdzie mieszkają najbardziej przyjaźni ludzie? Poznaj wyniki badań i leć tam!
Strona 1 z 10

Podróżowanie to nie tylko zwiedzanie i podziwianie pięknych miejsc, ale także... a może przede wszystkim poznawanie nowych ludzi. Kto nie byłby szczęśliwy, gdyby podczas swojej podróży spotykał na drodze same przyjazne i życzliwe osoby? Czy są zatem miejsca na tej ziemi, gdzie przyjazną atmosferę możesz przyjąć za pewnik?

Serwis Hostelworld.com postanowił to sprawdzić. 12 tys. ludzi mieszkających w 39 miastach z 28 krajów wypełniło ankiety. Dzięki temu powstał ranking miast, gdzie najszybciej możesz się zaprzyjaźnić. Gdzie mieszkają najbardziej przyjaźni ludzie. Co brano pod uwagę? Takie cechy np. jak otwartość ludzi, to czy lubią korzystać z mediów społecznościowych, a także jak często spotykają się poza domem. Poniżej 10 miast, gdzie podobno poczujesz się jak w domu. Sprawdź czy zgadzasz sie z tym rankingiem:)

10. Dublin, Irlandia

Fot. Shutterstock


Zapisz się do newslettera i odbierz nagrody!

Zostawiając adres mailowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Artweb-Media sp. z o.o. sp.k., ul. Wiwulskiego 27/6, 51-629 Wrocław. W każdej chwili możesz zmienić zdanie.