Gdzie mieszkają najbardziej przyjaźni ludzie? Poznaj wyniki badań i leć tam!

Gdzie mieszkają najbardziej przyjaźni ludzie? Poznaj wyniki badań i leć tam!

Podróżowanie to nie tylko zwiedzanie i podziwianie pięknych miejsc, ale także... a może przede wszystkim poznawanie nowych ludzi. Kto nie byłby szczęśliwy, gdyby podczas swojej podróży spotykał na drodze same przyjazne i życzliwe osoby? Czy są zatem miejsca na tej ziemi, gdzie przyjazną atmosferę możesz przyjąć za pewnik?

Serwis Hostelworld.com postanowił to sprawdzić. 12 tys. ludzi mieszkających w 39 miastach z 28 krajów wypełniło ankiety. Dzięki temu powstał ranking miast, gdzie najszybciej możesz się zaprzyjaźnić. Gdzie mieszkają najbardziej przyjaźni ludzie. Co brano pod uwagę? Takie cechy np. jak otwartość ludzi, to czy lubią korzystać z mediów społecznościowych, a także jak często spotykają się poza domem. Poniżej 10 miast, gdzie podobno poczujesz się jak w domu. Sprawdź czy zgadzasz sie z tym rankingiem:)

10. Dublin, Irlandia

Fot. Shutterstock


9. Hamburg, Niemcy

fot. Shutterstock

8. Rzym, Włochy


7. Madryt, Hiszpania


6. Kopenhaga, Dania


5. Nowy Jork, USA


4. Boston, Massachusetts


3. Chicago, USA


2. Sztokholm, Szwecja


1. Goteborg, Szwecja

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Abadan. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Abadan.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Tbilisi, z Gdańska do Londynu oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Derby.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Barcelony, Okazje na loty do Barcelony, bilety lotnicze Stambuł Istambuł, tanie bilety lotnicze, loty po Polsce, w Kwietniu.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Pokrowce na walizki, Plecaki dla dzieci, Na prezent, Torby biznesowe i Torby sportowe.