Wybrano najlepsze lotnisko świata 2017! Domyślasz się, które to?

Wybrano najlepsze lotnisko świata 2017! Domyślasz się, które to?

Prestiżowa organizacja Skytrax co roku przyznaje nagrodę najlepszego lotniska świata. Jednak za każdym razem od 5 lat, jedno lotnisko nie daje szans konkurencji! Chociaż trzeba zauważyć, że w tym roku po raz pierwszy w pierwszej setce (99. miejsce) znalazło się lotnisko w Warszawie.

Najlepsze lotnisko świata to Changi w Singapurze. Byłeś już? Jeśli tak, to wiesz, że z basenem i pięknym, tropikalnym ogrodem dla oczekujących na połączenia, trudno jest rywalizować. Nagroda World Airport Award jest przyznawana na podstawie ankiety, w której biorą udział miliony pasażerów każdego roku. Miejscowy port lotniczy uchodzi nie tylko za jedno z najnowocześniejszych i największych, ale także najbardziej przyjaznych pasażerom lotnisk świata. Port Changi został też nagrodzony za najlepszą rozrywkę w terminalu. ​Wyobraź sobie, że w jednym z terminali możesz skorzystać ze spa, a także do Twojej dyspozycji jest kilka sal kinowych.

A znajdujący się obok hotel Crowne Plaza został wybrany najlepszym przylotniskowym hotelem na świecie.

​Nagrodę za najlepszą kontrolę bezpieczeństwa otrzymało natomiast lotnisko w Kopenhadze, a paszportową - Kuala Lumpur. Pasażerowie mogli oceniać także czystość lotnisk i w tej kategorii wygrała tokijska Haneda. Najlepsze lotniskowe restauracje są według rankingu w porcie w Honkgongu, a za najbardziej sprawną obsługę bagażu nagrodę otrzymał Osaka-Kansai.

Pełen ranking możesz zobaczyć tutaj.

Zobacz też poniżej zdjecia zwycięskiego lotniska.

Fot. Pixabay


 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Belo Horizonte. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Belo Horizonte.

Jeżeli wybierasz się do Brazylii, koniecznie sprawdź też tanie loty z Warszawy do Sao Paulo lub bilety lotnicze Fortaleza.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Aten, Okazje na loty z Wrocławia, loty z Los Angeles do Frankfurtu, bilety lotnicze, loty krajowe, Lot z Berlina do Belo Horizonte 12 30 Marca.