Wybrano najlepsze lotnisko świata 2017! Domyślasz się, które to?

Wybrano najlepsze lotnisko świata 2017! Domyślasz się, które to?
Strona 1 z 10

Prestiżowa organizacja Skytrax co roku przyznaje nagrodę najlepszego lotniska świata. Jednak za każdym razem od 5 lat, jedno lotnisko nie daje szans konkurencji! Chociaż trzeba zauważyć, że w tym roku po raz pierwszy w pierwszej setce (99. miejsce) znalazło się lotnisko w Warszawie.

Najlepsze lotnisko świata to Changi w Singapurze. Byłeś już? Jeśli tak, to wiesz, że z basenem i pięknym, tropikalnym ogrodem dla oczekujących na połączenia, trudno jest rywalizować. Nagroda World Airport Award jest przyznawana na podstawie ankiety, w której biorą udział miliony pasażerów każdego roku. Miejscowy port lotniczy uchodzi nie tylko za jedno z najnowocześniejszych i największych, ale także najbardziej przyjaznych pasażerom lotnisk świata. Port Changi został też nagrodzony za najlepszą rozrywkę w terminalu. ​Wyobraź sobie, że w jednym z terminali możesz skorzystać ze spa, a także do Twojej dyspozycji jest kilka sal kinowych.

A znajdujący się obok hotel Crowne Plaza został wybrany najlepszym przylotniskowym hotelem na świecie.

​Nagrodę za najlepszą kontrolę bezpieczeństwa otrzymało natomiast lotnisko w Kopenhadze, a paszportową - Kuala Lumpur. Pasażerowie mogli oceniać także czystość lotnisk i w tej kategorii wygrała tokijska Haneda. Najlepsze lotniskowe restauracje są według rankingu w porcie w Honkgongu, a za najbardziej sprawną obsługę bagażu nagrodę otrzymał Osaka-Kansai.

Pełen ranking możesz zobaczyć tutaj.

Zobacz też poniżej zdjecia zwycięskiego lotniska.

Fot. Pixabay


 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!